Olivia Rodrigo zapowiada nowy singiel. Powtórzy sukces Drivers License?

2021-04-01 12:46 Adrian Rybak
Olivia Rodrigo
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Olivia Rodrigo to objawienie muzyczne tego roku. Do niedawna nieznana nikomu wokalistka nagle zasłynęła balladą Drivers License. Promowała ją między innymi Taylor Swift i tak dotarła do mas. Pobiła wszelkie rekordy i teraz wraca, aby znowu podbić serca słuchaczy. Już 1 kwietnia odbędzie się premiera singla Deja Vu.

Olivia Rodrigo wraca z nową piosenką i znów spróbuje podpić listy przebojów. Tym razem wydaje piosenkę o tytule Deja Vu. Najprawdopodobniej będzie utrzymana w podobnym klimacie jak jej poprzedni utwór. To można wywnioskować po fragmencie, który zaśpiewała ostatnio na Instagramie. Opublikowany został już też fragment teledysku. W zwiastunie możemy zobaczyć Olivię, która prowadzi auto zajadając się lodem. Można dostrzec klimat vintage oraz dominację koloru fioletowego. - Deja Vu wychodzi jutro o 8:45 (czasu amerykańskiego - red.). To nie jest żart prima aprilisowy - napisała na Instagramie nastoletnia gwiazda. Dostępny jest już link pre-save, w którym można zapisać link do piosenki jeszcze przed premierą. Można to zrobić tutaj.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 26.03.2021

Olivia Rodrigo - Drivers License

Pierwszy singiel Olivii Rodrigo był pierwszym wielkim hitem tego roku. Piosenka została opublikowana 8 stycznia 2021 i szybko znalazła się na szczycie wszelkich notować oraz list przebojów stacji radiowych. Emocjonalna ballada urzekła słuchaczy na całym świecie, a sama Olivia szybko została ogłoszona muzycznym objawieniem roku. Eksperci nie mają wątpliwości, że jeżeli jej kolejne piosenki będą miały podobny odbiór, to zajmie mocne miejsce w światowej branży muzycznej.

Olivia Rodrigo - wiek, wzrost, chłopak, Instagram

Młoda gwiazda ma dopiero 18 lat. Urodziła się 20 lutego 2003 roku w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Choć jest Amerykanką, ma pochodzenie filipińskie, niemieckie i irlandzkie. Nieoficjalne informacje wskazują, że ma 165 centymetrów wzrostu. W zeszłym roku Olivia widziana była razem z aktorem Joshuą Bassettem, jednak nie wiadomo, czy są razem. Jej konto na Instagramie to oliviarodrigo.

Najnowsze