Marcin Maciejczak sam pisze piosenki, teraz w jego karierze szykuje się duet! Z kim zaśpiewa?

2021-02-23 11:07 Ewelina Kulasza
Marcin Maciejczak
Autor: VIPHOTO/East News

Marcin Maciejczak świętuje rocznicę swojego debiutanckiego singla Jak Gdyby Nic. Z tej okazji przygotował zabawę Q&A, dzięki której mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest to, że młody artysta sam pisze piosenki, a w dodatku w jego karierze zapowiada się duet! Z kim go usłyszymy?

Marcin Maciejczak świętuje rocznicę wydania swojego debiutanckiego singla Jak Gdyby Nic, od którego wszystko zaczęło się na dobre. Przypomnijmy, że młody artysta wziął udział w trzeciej odsłonie muzycznego show The Voice Kids. Pod skrzydłami trenera Dawida Kwiatkowskiego ćwiczył swój wokal i dotarł do ścisłego finału, a następnie z dumą zajął podium stając się najlepszym młodym głosem w Polsce. Od momentu wygrania programu, Marcin idzie przez muzyczną ścieżkę jak burza. Tworzy nowości, które doceniane są przez wielu słuchaczy w naszym kraju, ale również na świecie! Występy młodego artysty wielokrotnie gościły na kanale The Voice Global lub Best of The Voice Kids, a internauci z całego świata nie mogli wyjść z podziwu!

Marcin Maciejczak nie ogląda się za siebie. W połowie 2021 roku ma ukazać się jego debiutancka płyta i choć nie są znane jej szczegóły, wszyscy czekają na to z niecierpliwością. Co ciekawe, podczas świętowania rocznicy wydania singla Jak Gdyby Nic, nastoletni artysta zrobił zabawę Q&A, podczas której zdradził kilka ciekawostek na temat swojego życia i oczywiście muzyki!

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - ciekawostki 2021

Marcin Maciejczak używa Instagrama wyłącznie w celach związanych z jego karierą, jednak czasami wyjawia swoim fanom kilka ciekawostek na swój temat. Tym razem nastolatek podczas świętowania rocznicy wydania kawałka Jak Gdyby Nic, pochwalił się, że niebawem w jego karierze pojawi się duet. Chłopak na pytanie z kim chciałbyś zaśpiewać w duecie odpowiedział, odpowiedział: nie mogę powiedzieć z kim ale powiem wam, że to się stanie. Mało tego! Marcin Maciejczak dodał, że w środę 25 lutego odbędzie się live, podczas którego dowiemy się więcej szczegółów na temat jego debiutanckiej płyty. Ponadto artysta zdradził również, że sam pisze piosenki i zamieścił zdjęcie z treścią, która brzmi:

Obrośnięte ulice Warszawy, długi tunel wypełniony nocami, schody które prowadzą do piekła zamknięte drzwi do mojego serca. Ty wciąż mówisz, że to moja wina i mija kolejna godzina. Budzę się, patrze w lustro ... Wiem, że to złudzenie bo marzy się ....Pod ziemią wołam, krzyczę, nie ma Cię - czytamy na udostępnionej przez Marcina notatce na InstaStories.

Marcin Maciejczak choć jest jeszcze młody, to prężnie pracuje na swój sukces. Niebawem zobaczymy go również gościnnie w czwartej edycji The Voice Kids, która startuje już w sobotę 27 lutego na antenie Telewizyjnej Dwójki. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Najnowsze