Dreamstate Europe 2021 przeniesione! Kiedy i kto wystąpi na festiwalu?

2021-10-05 13:25
Dreamstate Europe 2021 przeniesione Kiedy i kto wystąpi na festiwalu?
Autor: Dreamstate Europe Dreamstate Europe 2021 przeniesione Kiedy i kto wystąpi na festiwalu?

Dreamstate Europe 2021 nie odbędzie się pod koniec października. Organizatorzy, w wyniku niepewnej sytuacji epidemicznej, zdecydowali się przenieść imprezę na inny termin. Kiedy się odbędzie? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły już teraz.

Dreamstate Europe 2022 to przeniesiona impreza z 2021 roku. Organizatorzy przenieśli imprezę, ponieważ czwarta fala pandemii, jaka rozpędza się w Polsce ma swój punkt krytyczny zachorowań na przełomie października i listopada. Związane są z tym możliwe kolejne ograniczenia, często wprowadzane z dnia na dzień, dotyczące organizacji wydarzeń w obiektach zamkniętych. Osoby odpowiedzialne za imprezę po konsultacjach z naszymi partnerami z USA, zostały zmuszone do ponownego przeniesienia Dreamstate Europe. Nowa data wydarzenia to 23 kwietnia 2022 roku.

Rozumiemy, że ta informacja może Was bardzo rozczarować, ale chcemy być odpowiedzialni i pewni, że będziemy mogli zorganizować w 100% bezpieczne i w 100% odpowiednio zaplanowane wydarzenie. Większość z Was kupiła swoje bilety w czasie, kiedy nikt nie słyszał o epidemii COVID-19 i nikt nie mógł przewidzieć jej konsekwencji. Nie chcemy podczas naszych wydarzeń dzielić Was na zaszczepionych i niezaszczepionych, wymagać chodzenia w maseczkach przez długi czas, zmniejszać dostępność uczestników do eventu, narażać Was na zachorowanie oraz inne restrykcje, które może wprowadzić polski rząd.

Przede wszystkim troszczymy się o Wasze zdrowie, życie oraz komfort. Chcemy być pewni, że organizowane przez nas show Dreamstate Europe będzie stało na najwyższym poziomie, bez zbędnego dyskomfortu i obawy przed różnymi, nieprzyjemnymi skutkami pandemii oraz obostrzeń. Wierzymy, że do kwietnia problem COVID-19 w Polsce zostanie na tyle rozwiązany, aby móc zorganizować Dreamstate Europe 2022 na NORMALNYCH zasadach, jakie znamy z 2019 roku.

- przekazał za naszym pośrednictwem organizator Dreamstate Europe i przekazał jednocześnie informacje dotyczące biletów:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają w tym ciężkim czasie dla branży muzycznej i cierpliwie czekają na Dreamstate Europe, zachowując swój bilet. Jeżeli ktoś z Was nie będzie mógł uczestniczyć w Dreamstate Europe w kwietniu i chciałby zwrócić bilet, organizator prosi o kontakt pod adresem mailowym, odpowiednio:

  • abilet.pl: pomoc@abilet.pl
  • tmetickets.pl: kontakt@tmetickets.com

Na pozostałe pytania odpowiemy pod adresem biuro@tme-event.com. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i chwilową przerwę w komunikacji, ale rozważaliśmy wszystkie możliwe wyjścia. Są też dobre wiadomości. Organizatorzy przygotują dla Was sporą niespodziankę na dzień poprzedzający Dreamstate Europe, czyli 22 kwietnia.

Najnowsze