Drake

i

Autor: Universal Music Polska Drake przegrał grubą kasę.

Gwiazdy

Drake przegrał 300 tysięcy dolarów. Wszystko przez jeden mecz

2024-07-10 13:51

Drake stracił grube pieniądze i to przez zbyt dużą pewność i patriotyzm. Trwa Copa America, czyli mistrzostwa Ameryki w piłce nożnej i jeden z najpopularniejszych raperów postanowił postawić, że jego ojczyzna pokona jedną z piłkarskich potęg. Niestety zabrakło szczęścia. Artysta stracił 300 tysięcy dolarów!

Drake najwidoczniej poczuł euforię związaną z niespodziewanym sukcesem jego kraju i był pewny awansu do finału. W czasie, kiedy Europejczycy emocjonują się Euro 2024, za oceanem trwa Copa America, która tym razem obejmuje nie tylko Amerykę Południową, ale też Amerykę Północną. To właśnie dlatego wśród uczestników znalazła się Kanada, czyli ojczyzna Drake'a. Kraj był typowany do eliminacji już w fazie grupowej. Tak się jednak nie stało. Kanadyjczykom udało się nie tylko awansować do fazy pucharowej, ale też pokonać Wenezuelę w ćwierćfinale i tym samym dostać się do finału. Tam jednak nie było łatwo. Ich rywalem była Argentyna - obrońca tytułu i aktualny Mistrz Świata. Mimo tego Drake był pewny, że Kanadzie ponownie uda się zaskoczyć i zagra w finale. Stracił duże pieniądze. 

Copa America 2024 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze Copa America online i w TV?

Drake - Hotline Bling - TO JUŻ BYŁO?/SEKRETY UTWORU | ESKA XD - Szach-Mati #32

Kanada bez finału, Drake bez pieniędzy

Dzień przed półfinałem Copa America 2024 Drake pochwalił się na Instagramie, że postawił 300 tysięcy dolarów na zwycięstwo Kanady. To ponad milion złotych! Według wybranego kursu mógł wygrać nawet 2,8 miliona dolarów w przypadku wygranej Kanady. Tak się jednak nie stało. Argentyna triumfowała wynikiem 2:0.

Copa America 2024 - kiedy finał?

Kiedy poznamy nowego mistrza Ameryki w piłce nożnej? Finał odbędzie się w nocy z 14 na 15 lipca 2024. Wydarzenie odbędzie się zaledwie kilka godzin po finale Euro 2024. Spotkanie odbędzie się w Miami, a muzycznym gościem ceremonii zamknięcia ma być Shakira.