Copa America 2024 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze Copa America online i w TV?

i

Autor: VIAPLAY POLAND Copa America 2024 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze Copa America online i w TV?

Mistrzostwa AMERYKI

Copa America 2024 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecze Copa America online i w TV?

2024-06-20 15:30

Piłkarskie lato w pełni! Która drużyna zdobędzie tytuł najlepszej w Ameryce? Startuje turniej Copa America 2024! W meczu otwarcia obrońcy tytułu, a zarazem aktualni mistrzowie świata Argentyńczycy zmierzą się z Kanadą. Gdzie oglądać mecze Copa America 2024 na żywo? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Copa America 2024 - mecze
 2. Copa America 2024 - transmisja
 3. Copa America 2024 - TERMINARZ, MECZE

Kto okaże się lepszy w rywalizacji pomiędzy głównymi faworytami imprezy – Argentyną i Brazylią? Liderami obu drużyn są supergwiazdy światowego futbolu, Lionel Messi i Vinicius Junior, czy jeden z nich sięgnie wraz z kolegami po upragnione trofeum? A może niespodziankę sprawi ktoś z tercetu Kolumbia, Urugwaj, Meksyk? Swoje ambicje mają także gospodarze imprezy, reprezentacja USA. Transmisje ze wszystkich meczów Copa America 2024 na żywo i do 48 godzin po ich zakończeniu tylko w Viaplay.

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

EURO 2024: Ceny na stadionie

Viaplay jest jedynym nadawcą w Polsce, w którego ofercie znajduje się turniej Copa America 2024. Wezmą w nim udział najlepsze reprezentacje z obu Ameryk, w tym aktualni mistrzowie świata Argentyńczycy z fenomenalnym Leo Messim w składzie oraz pięciokrotni triumfatorzy mundialu Brazylijczycy z niedawnym triumfatorem Ligi Mistrzów z Realem Madryt, Viniciusem Juniorem. Gospodarzem imprezy są Stany Zjednoczone, mecz otwarcia zostanie rozegrany 20 czerwca w Atlancie, a finał 14 lipca w Miami. Łącznie w imprezie udział weźmie dziesięć drużyn z Konfederacji Piłkarskiej Ameryki Południowej (CONMEBOL) oraz sześć z Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów (CONCACAF). Niektóre ze stadionów, na których toczyć się będzie rywalizacja, już za 2 lata będą arenami Mistrzostw Świata 2026, które odbędą się w USA, Kanadzie i Meksyku.

Copa America 2024 - mecze

Podczas Copa America 2024 tytułu bronić będzie Argentyna, która w finale poprzedniej edycji pokonała w Rio de Janeiro Brazylię. Na słynnej Maracanie gola na wagę trofeum zdobył wtedy dla Albicelestes Angel Di Maria.

„Oczywiście jedziemy na Copa America jako faworyci. Dzisiaj możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepsi, ponieważ jesteśmy aktualnymi mistrzami świata, ale to nie znaczy, że mamy zagwarantowany końcowy triumf i zwyciężymy w spacerowym tempie. Spodziewam się, że to będzie bardzo, bardzo wyrównany turniej. Cieszy mnie jednak fakt, że drużyna zdaje sobie sprawę, że będziemy musieli zrobić nawet więcej niż przed trzema laty, aby ponownie wygrać" – mówi przed turniejem Lionel Messi w wywiadzie dla America TV.

W Viaplay kibice będą mogli obejrzeć wszystkie mecze turnieju. Widzowie platformy jak zawsze będą mogli liczyć na fachowy komentarz najlepszych dziennikarzy i ekspertów piłkarskich w Polsce, którzy zadbają o najwyższą jakość oraz merytorykę transmisji. Za komentarz podczas spotkań odpowiadać będą m.in. Piotr Domagała, Michał Gutka, Marcin Borzęcki, Mateusz Juza, Tomasz Górski, Paweł Grabowski, Adrian Olek, Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak, Wojciech Piela, Michał Borkowski i Dawid Król.

Copa America 2024 - transmisja

W meczu otwarcia, w nocy z czwartku na piątek, Argentyna zmierzy się z Kanadą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego, a o komentarz dla widzów Viaplay zadbają Mateusz Juza i Michał Gutka. Już od godz. 1:15 gośćmi Mariki Góreckiej w studio Viaplay będą eksperci w tematyce futbolu południowo i północno amerykańskiego: Katarzyna Przepiórka, Michał Borowy i Paweł Grabowski. Brazylia rozpocznie rywalizację w nocy z poniedziałku na wtorek (godz. 3:00). Pierwszym rywalem Canarinhos będzie Kostaryka, mecz skomentują Dawid Król i Paweł Grabowski. Za najgroźniejszych konkurentów Argentyny i Brazylii uważane są Urugwaj, Kolumbia oraz Meksyk. Również zawodnicy USA, czyli gospodarze Copa America 2024 oraz współgospodarze mundialu w roku 2026, mają swoje ambicje. Czy któraś z wymienionych ekip będzie w stanie pokrzyżować plany faworytów? Odpowiedź tylko w Viaplay.

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Aktualna sytuacja w grupach 20.06.2024

Copa America 2024 - TERMINARZ, MECZE

20/21 czerwca (czwartek/piątek) godz. 2:00

 • Argentyna – Kanada
 • komentarz: Mateusz Juza i Michał Gutka

21/22 czerwca (piątek/sobota) godz. 2:00

 • Peru – Chile
 • komentarz: Marcin Pawłowski i Maciej Łuczak

22/23 czerwca (sobota/niedziela) godz. 0:00

 • Ekwador – Wenezuela
 • komentarz: Tomasz Górski i Maciej Łuczak

godz. 3:00

 • Meksyk – Jamajka
 • komentarz: Kamil Kania i Michał Borkowski

23/24 czerwca (niedziela/poniedziałek) godz. 0:00

 • USA – Boliwia
 • komentarz: Wojciech Piela i Michał Gutka

godz. 3:00

 • Urugwaj – Panama
 • komentarz: Adrian Olek i Marcin Borzęcki

24/25 czerwca (poniedziałek/wtorek) godz. 0:00

 • Kolumbia – Paragwaj
 • komentarz: Piotr Domagała i Michał Borkowski

godz. 3:00

 • Brazylia – Kostaryka
 • komentarz: Dawid Król i Paweł Grabowski