Drabina, laser, wózek sklepowy - dziwna lista rzeczy, których nie wolno mieć na Eurowizji 2018

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Eurovision Song Contest/fot./freeimages.com/interact images Eurowizji

Drabina, laser, wózek sklepowy - dziwna lista rzeczy, których nie wolno mieć na Eurowizji 2018

2018-04-26 15:27

Organizatorzy Eurowizji 2018 publikują listę rzeczy, których nie wolno wnosić na koncerty, a internauci... pękają ze śmiechu! Na ESKA.pl przeczytacie o eurowizyjnym absurdzie.

Drabina, laser, wózek sklepowy - co łączy te przedmioty? Wszystkie znalazły się na liście rzeczy, których posiadanie jest zakazane na koncertach Eurowizji 2018! Wykaz tego, czego nie wolno wnosić na widownię, rozbawił internautów z całego świata! Twitter zalała fala komentarzy osób rozśmieszonych dziwną listą rzeczy, których nie wolno mieć na Eurowizji 2018.

Eurowizja - spektakularna wpadka na żywo! Sceny, które przejdą do historii! [VIDEO]

Autor: brak danych

Taka wpadka na żywo to dla każdego uczestnika Eurowizji koszmar! Na ESKA.pl zobaczycie sceny, które przejdą do historii europejskiego konkursu piosenki!

Internauci komentują listę: "Przepraszam, ale nie mogę przestać się śmiać".

Lista zakazanych rzeczy, których nie można mieć na Eurowizji 2018, jest naprawdę długa. Niektóre zakazy są typowe: ostre przedmioty, szklane butelki. Jednak na liście są też absurdalne pozycje, zakazujące na przykład wnoszenia... wózków sklepowych czy drabin! Czego jeszcze nie wolno wnosić na koncerty? Wierteł, ręcznych pił, kajdanek, lin, przedłużaczy, a nawet selfie sticków i power banków! Użytkownicy Twittera reagują na to śmiechem:

Sasha: - Przepraszam, ale nie mogę przestać się śmiać... Kto kompletował tę listę? [...]

Andrew C Holdsworth - [...] Chciałbym wiedzieć, ile osób zwykle przychodziło z drabinami, że musieli tego zakazać.

Lonely Dancer - Wyobraźcie sobie: kupujecie eurowizyjny kubek na miejscu, a chwilę później sam sprzedawca go konfiskuje. Wtf?

Ellie - To dziwne. Wygląda, jakby niektórych rzeczy zakazali po "incydencie z wózkiem sklepowym", lub "tamtym razem z drabiną".

Zobaczcie całą dziwną listę rzeczy, których nie wolno mieć na Eurowizji 2018:

Czy ktoś złamie zakaz i przyniesie na widownię drabinę, laser lub wózek sklepowy? Przekonamy się 8, 10 i 12 maja, kiedy odbędą się półfinały i finał Eurowizji 2018.