Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

2017-01-17 17:25

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?

Pierwsza część piosenki Brać miała swoją premierę 22 września 2014 toku. Kawałek był wynikiem współpracy Donatana i Cleo z zespołem Enej. Brać był jednym z kilku singli pochodzących album ‚Hiper/Chimera’. Jak opisywali autorzy: w tym przaśnym i pozbawionym powagi swojskim kawałku nie szukajcie przesłania ani zawoalowanych treści - po prostu oglądajcie klip biesiadując i jedząc kiełbasę. Kawałek i nagrany do niego klip cieszyły się ogromną popularnością i do stycznia 2017 roku zdobyły blisko 48,5 miliona odtworzeń w serwisie YouTube.

Brać druga część hitu Donatana i Cleo

Donatan zapowiedział, że powstanie druga część piosenki Brać. Jest jednak jeden podstawowy warunek! Pierwsza część utworu musi osiągną wynik 50 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Myślicie, że taki wynik jest możliwy? Jak najbardziej. Brakuje niewiele więc do dzieła, jeżeli chcecie poznać ciąg dalszy historii to oglądajcie! :)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze