Donatan i Edyta Górniak w duecie? To zdjęcie mówi wszystko!

i

Autor: fot. facebook.com / Edyta Górniak Donatan i Edyta Górniak w duecie? To zdjęcie mówi wszystko!

Donatan i Edyta Górniak w duecie! Kiedy premiera ich wspólnej piosenki?

2017-03-23 12:32

Donatan i Edyta Górniak - takiego duetu chyba nikt się nie spodziewał! Mimo tego, współpraca tych artystów stała się faktem. Kiedy usłyszymy wspólną piosenkę Edyty Górniak i Donatana?

Donatan i Edyta Górniak nagrali wspólną piosenkę! Artysta znany ze współpracy z m.in. Cleo i Marylą Rodowicz, postanowił po raz kolejny połączyć siły z posiadaczką pięknego głosu, czego dowiedzieliśmy się od samej Edyty. Słynna polska wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami na Facebooku wspólnym zdjęciem z autorem hitu My Słowianie i opatrzyła je tajemniczym podpisem "I cóż, uwiódł mnie..". Gwiazda co prawda nie zdradziła żadnych szczegółów, ale i tak dowiedzieliśmy całkiem sporo na temat tej zaskakującej współpracy dzięki wpisom Donatana.

- Moje życie jest jak film - spodziewajcie się niespodziewanego i oczekujcie nieoczekiwanych zwrotów akcji :) Z Edytą spędziliśmy parę dni słuchając i rozmawiając o muzyce. Również czuje się uwiedziony ;) :) - napisał na swoim fan page'u. Donatan określił też wcześniej swój projekt mianem "największej rzeczy jaką do tej pory zrobił". Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo obiecująco!
>> Kayah i Bregovic ogłaszają wspólną trasę koncertową: bilety, daty, miejsca

Wspólna piosenka Donatana i Edyty Górniak

Co ciekawe, Donatan zdradził też okoliczności powstania zdjęcia, które pojawiło się na profilu wokalistki. - Zdjęcie zrobione o 5 rano w studiu - po 20 godzinach pracy - wyjaśnił jednemu z fanów, który skomentował wygląd Edyty Górniak. Kiedy usłyszymy efekt ich współpracy? Artyści nie powiedzieli, kiedy możemy się spodziewać premiery ich dzieła, dlatego na razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści.

Czekacie na wspólną piosenkę Edyty Górniak i Donatana?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE