Donatan i Cleo - Sztorm w wersji instrumentalnej. Nowe utwory z płyty Hiper / Chimera

2015-01-26 11:24

Donatan i Cleo w nowej wersji utworu Sztorm. Muzycy publikują kolejne piosenki z tracklisty płyty Hiper/ Chimera. Jeden z ostatnich opublikowanych utworów to Sztorm w wersji instrumentalnej. Posłuchaj go na ESKA.pl 

Donatan i Cleo publikują kolejne piosenki z płyty Hiper / Chimera. Tym razem do sieci trafiła wersja instrumentalna utworu Sztorm. Delikatne dźwięki z dodatkiem orientalnych wstawek rozkołyszą każdego, kto jest spragniony muzyki relaksacyjnej. Utwór w sam raz do posłuchania po dniu ciężkiej pracy. Płyta Hiper / Chimera powstała w 2014 roku, pod koniec którego trafiła na półki księgarń. Teledysk do Sztormu został nakręcony latem 2014 roku. Jak twierdzi sam Donatan jest to jego ulubiony utwór, o czym pisał tuż przed premierą teledysku w połowie 2014 roku: 

- SZTORM - tak nazywa się kolejny kawałek ekranizację którego zobaczycie wkrótce. Klip i numer zupełnie inny niż wszystko co robiliśmy do tej pory, to jeden z moich ulubionych kawałków z "HIPER/CHIMERY". Cleo pokazała tam pełnię swojego głosu, obraz jest naturalny, czysty i oszczędny w formie. Takiej Cleo jeszcze nie słyszeliście i własnie o to nam chodzi żeby dziwić, zaskakiwać i mylić tropy naszą muzyczną chimerą! - czytamy na profilu społecznościowym. 

Która wersja Sztormu jest lepsza? Instrumentalna, czy wersja z wokalem Cleo? Oba utwory możecie porównać odpalając play w klipach poniżej. 

 

deri

Najnowsze