Don Diablo w Warszawie! 15. DJ świata wystąpi na We Are The Future

2017-01-29 20:02
Don Diablo wystąpi w Warszawie
Autor: mat. prasowe We Are The Future w Progresji

Don Diablo w Polsce 2017! Festiwalowy koncert 15. DJa świata wg zestawienia DJ Mag 2016 odbędzie się w Progresji. Co szykuje DJ Diablo i kto jeszcze wystąpi na We Are The Future w Warszawie? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Don Diablo w Polsce w 2017 r.! Jeden z najpopularniejszych DJów świata 26 maja wystąpi na We Are The Future w Progresji. Radio ESKA jest patronem medialnym imprezy, a na ESKA.pl znajdziecie wszystkie szczegóły koncertu Don Diablo w Warszawie.

Don Diablo to uwielbiany na całym świecie holenderski DJ oraz producent, którego wszystkie utwory wydane w ciągu ostatnich 2 lat okazały się klubowymi hitami. Jest aktualnie najpopularniejszym house’owym DJ’em na świecie według notowań iTunes lub Beatport pod względem ilości sprzedanych utworów, a jego wydawnictwo „Hexagon“ otrzymało nagrodę najlepszej wytwórni roku.

Koncerty w Polsce 2017 - kto wystąpi w naszym kraju? >>

Don Diablo stworzył dla Warner Bros muzyczny motyw przewodni do gry „Batman Arkham Origins“, a sam utwór jak i towarzyszące mu video stały się internetowym viralem, zyskując milionowe wyświetlenia na portalu YouTube. Jego audycja radiowa „Hexagon“ nadaje w 35 krajach świata. Don Diablo jest uważany przez wielu fanów muzyki elektronicznej za pioniera gatunku „Future House”, a do jego najpopularniejszych produkcji zaliczymy: „On My Mind”, „Chemicals”, „Universe”, „What We Started”, „AnyTime”, „Back In Time”, „Cutting Shapes” lub „Got The Love”. Współpracuje z takimi artystami jak Rihanna, Ed Sheeran, Bastille, Tiesto, DJ Snake, Steve Aoki czy Oliver Heldens. Nic dziwnego, że w październiku 2016 roku podczas DJMAG Top100 Awards Don Diablo otrzymał nagrodę za najszybsze wspinanie się na szczyt – w imponującym tempie wskoczył na 15 pozycję. Jego trasy koncertowe obejmują najbardziej prestiżowe hale lub festiwale na całym świecie.

Don Diablo wystąpi w ramach klubowego projektu We Are The Future.
Organizatorzy w najbliższą środę, 1 lutego 2017 r., ogłoszą nazwiska kolejnych artystów, którzy wystąpią 26 maja w Progresji.
Sprzedaż biletów ruszy 15 lutego o godzinie 18:00 na stronie www.wearethefuture.pl

Najnowsze