Dominika Kwiatkowska

i

Autor: ID Records

Dominika Kwiatkowska łączy siły z Tabbem! Zobacz teledysk do piosenki Potwór

2021-10-01 15:55

Właśnie ukazał się singiel i klip Dominiki Kwiatkowskiej - Potwór (prod. Tabb). Singiel opowiada o walce, którą musimy stoczyć ze swoim własnym potworem, aby zacząć realizować marzenia. Potwór w utworze Dominiki to coś, co nas ogranicza, blokuje potencjał lub paraliżuje strachem. Zobacz teledysk niżej.

Dominika Kwiatkowska łączy siły z Tabbem! Zobacz teledysk do piosenki Potwór. Ona była Uczestniczką, on jurorem. Poznali się podczas talent-show, a teraz po latach - stworzyli swój pierwszy numer! Dominika Kwiatkowska we współpracy z jednym z najbardziej znanych w Polsce producentów - Tabbem -  prezentuje singiel "Potwór". To nowoczesny, współczesny i z rozmachem ale jednocześnie pełen symboliki utwór. Prawdziwie gorący debiut tej jesieni! - Singiel ten obrazuje moment, w którym zdałam sobie sprawę skąd wziął się potwór i jak go pokonać. To swego rodzaju przesłanie dla wszystkich młodych ludzi, którym na drodze do realizacji marzeń i spełniania ambicji stoi tytułowy Potwór. Nie bójcie się marzyć i walczcie o swoje! Gdy zdacie sobie sprawę, co Go napędza, to Potwór już nie (jest) taki wielki - mówi Dominika.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 24.09.2021

Dominika Kwiatkowska - Potwór. Teledysk

Klip zbudowany na motywach klasycznej tragedii greckiej (jedność czasu, miejsca i akcji). Oprócz jej samej, zobaczymy też tancerzy obrazujących tytułowe Potwory, z maskami w postaci trzech twarzy, symbolizującymi 3 funkcje: chronią przed światem, ukrywają prawdziwe zamiary i budzą strach. W walce z potworami najważniejsze, to potrafić rozpoznawać każdą z masek. Zobacz nagranie niżej.

Dominika Kwiatkowska - kim jest?

Dominika Kwiatkowska od dłuższego czasu świadomie i konsekwentnie dąży do sukcesu jako wokalistka, nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę. Miała szansę śpiewać z gwiazdami oraz koncertować na deskach wielkich festiwalowych scen: m.in. Sylwii Grzeszczak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i na deskach Opery Leśnej podczas Sopot TOP OF THE TOP Festival w TVN i koncertów z innym artystami - np. Izabelą Trojanowską. Wystąpiła też jako Uczestnik polsatowskiego talent-show Śpiewajmy razem. All together now", czego zwieńczeniem jest ten singiel - to właśnie tam poznała się z Tabbem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE