Dom z Papieru w polskiej wersji? Bedoes wrócił z mocnymi scenami w teledysku 'Doda :*'

2021-02-02 15:16
Dom z Papieru w polskiej wersji? Bedoes wrócił z mocnymi scenami w teledysku 'Doda :*'
Autor: screen z teledysku na YouTube: Bedoes & Lanek - Doda :* / YouTube.com/SBM Label Dom z Papieru w polskiej wersji? Bedoes wrócił z mocnymi scenami w teledysku 'Doda :*'

Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk Bedoesa i Lanka promujący ich wspólny album Rewolucja Romantyczna, który ukazał się w połowie stycznia! Klip do utworu 'Doda :*' w reżyserii samego Lanka we współpracy z Kolektywem Widok możecie obejrzeć na YouTube na kanale SBM Label.

Bedoes i Lanek z płytą Rewolucja Romantyczna od dnia premiery odnoszą sukces, co odzwierciedlają wyświetlenia poszczególnych utworów i sprzedażowe sukcesy całej płyty. 28 stycznia 2021 Rewolucja Romantyczna zadebiutowała na 1. miejscu sprzedaży fizycznej OLiS, króluje także na listach najpopularniejszych albumów w serwisach streamingowych. Do tej pory fani duetu mogli zobaczyć cztery teledyski promujące wydawnictwo, a 2 lutego do sieci trafił piąty z nich, w którym oprócz dynamicznych scen i zaskakującej fabuły znalazły się także nawiązania do poprzednich klipów.

Rap 20 w Radiu ESKA - wybierz najlepsze hip-hopowe numery!

Krystian Ochman i Taco Hemingway w jednej piosence? O tym duecie marzą internauci!

Bedoes 2021 - nowy teledysk

W teledysku do utworu Doda :* ponownie wystąpił sam Bedoes i jego najbliżsi przyjaciele, a jego fabuła, podobnie jak w przypadku poprzednich czterech obrazków, jest mocno zaskakująca. Wydaje się, że historia zapoczątkowana w teledysku do tytułowego utworu znalazła swój koniec… a może właśnie nie? Zresztą nie będziemy bawić się w spoilery, zobaczcie całość na kanale SBM Label na YouTube.

[WIDEO 18+]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze