Dom z papieru - piosenki z serialu w jednym miksie. Mateusz Ciawłowski zachwycił swoich widzów!

2020-04-09 14:30 MK
Mateusz Ciawłowski
Autor: YouTube/Mateusz Ciawłowski

Mało który serial może pochwalić się takim sukcesem jak Dom z papieru. Fani na całym świecie z niecierpliwością wyczekują jego kolejnych sezonów. Dostępna na Netflixie produkcja zachwyca nie tylko wciągającą fabułą, ale również muzyką. W oczekiwaniu na piąty sezon Le Casa De Papel, doskonale znany użytkownikom YouTube'a Mateusz Ciawłowski nagrał mash-up dwóch największych hitów z tego serialu. Posłuchacie go na ESKA.pl.

Dom z papieru - piosenki z serialu cieszą się w sieci wielką popularnością. Nic dziwnego, w końcu produkcja, której czwarty sezon zadebiutował niedawno na Netflixie, jest obecnie jedną z najpopularniejszych na całym świecie. Widzowie z całego świata zachwycają się wartką akcją i z wypiekami na twarzy śledzą informacje o realizacji kolejnego sezonu. Początkowo, w sieci spekulowano, że Dom z papieru zakończy się na czwartym sezonie, jednak najnowsze doniesienia mówią o tym, że produkcja hiszpańskiego reżysera Álexa Piny doczeka się kontynuacji. Czwarta część międzynarodowego hitu trafiła na Netflixa w piątek, 3 kwietnia 2020 roku. Po raz kolejny, zrealizowanych zostało osiem odcinków.

Dom z papieru to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Aż ciężko uwierzyć, że pierwszy sezon serialu nie był emitowany przez Netflixa, a przez hiszpańską stację Antena 3. W sieci bez problemu można znaleźć memy z bohaterami produkcji. Popularnością cieszą się też zawarte w nim kawałki muzyczne. Polski youtuber Mateusz Ciawłowski wziął na warsztat dwa największe hity znane fanom Domu z papieru - Bella Ciao i My Life Is Going On. Jak sobie poradził?

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dom z papieru - piosenki w wykonaniu Mateusza Ciawłowskiego

Mateusz Ciawłowski z powodzeniem kontynuuje swoją karierę w sieci. Kanał wokalisty posiada już blisko 320 tysięcy subskrypcji, a umieszczone na nim covery czy też wyzwania muzyczne spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem internautów. Nowe wideo z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom serialu Dom z papieru. Mateusz stworzył bowiem mash-up dwóch hitów znanych z tej produkcji. - Jesteś stworzony do śpiewania - napisała jedna z fanek talentu Mateusza.

Najnowsze