#dollypartonchallenge - co to jest? Które gwiazdy wzięły udział w zabawie?

2020-01-25 11:00 MK
Dolly Parton
Autor: instagram.com/dollyparton

Media społecznościowe od lat cieszą się niezmienną popularnością. Każdy z nas, dodając zdjęcia na Facebooka czy też Instagrama, robi wszystko, by wypaść na nich jak najlepiej. Oczywiście to, jakie foty zamieścimy w sieci, związane jest także ze specyfiką danego serwisu. Obecnie w internecie króluje Dolly Parton Challenge. O co w nim chodzi? Sprawdź na ESKA.pl!

#dollypartonchallenge - nowe wyzwanie internetowe w kilka dni spotkało się z uwielbieniem internautów na całym świecie. Również największe gwiazdy postanowiły wziąć w nim udział! Jak wiadomo, media społecznościowe odgrywają w dzisiejszych czasach bardzo ważną rolę. To właśnie dzięki nim możemy kontaktować się ze znajomymi czy też pozyskać informacje o otaczającym na świecie. Serwisy takie jak Facebook, Instagram czy też Tinder to także miejsca, w których możemy przedstawić samych siebie w taki sposób, w jaki chcielibyśmy być postrzegani. Oczywiście, każde z tych mediów różni się od siebie i te zdjęcia, które robią furorę na Instagramie czy też w aplikacji randkowej Tinder, niekoniecznie sprawdzą się na LinkedIn, gdzie chwalimy się przede wszystkim swoimi osiągnięciami zawodowymi.

Można powiedzieć, że Dolly Parton - popularna piosenkarka country oraz matka chrzestna Miley Cyrus za sprawą jednego posta na Instagramie, wygrała internet i stworzyła challenge 2020 roku! Wokalistka udostępniła kolaż czterech zdjęć samej siebie - każde z nich dedykowane jest innemu serwisowi społecznościowemu.

#dollypartonchallenge - co to jest?

Aby wziąć udział w Dolly Parton Challenge, potrzebna jest wam kreatywność, poczucie humoru, dystans do siebie, no i własne fotki. Zastanówcie się, które z waszych zdjęć ustawilibyście sobie jako profilowe na LinkedIn, Facebooku, Instagramie oraz na Tinderze.

#dollypartonchallenge pokochały również największe gwiazdy show-biznesu. Swoje własne memy udostępnili między innymi Miley Cyrus, Diplo czy gwiazdy Radia ESKA - Kasia Węsierska oraz Michał Hanczak. W galerii zamieszczonej poniżej zobaczycie te najzabawniejsze!

Najnowsze