Dodatkowe punkty VITAY dla klientów stacji ORLEN! Wystarczy kupić ubezpieczenie LINK4

2020-07-23 17:19 Materiał sponsorowany
Orlen
Autor: materiały prasowe

Dodatkowe punkty VITAY, czyli szybsze nagrody dla klientów stacji ORLEN, którzy kupią ubezpieczenia LINK4 oferowane przez ORLEN Usługi Finansowe.

ORLEN Usługi Finansowe wspólnie z LINK4 TU S.A. ruszają właśnie z niezwykle atrakcyjną ofertą dla kierowców, posiadających kartę programu lojalnościowego VITAY. Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie LINK4 - kupione za pośrednictwem strony Orlen Ubezpieczenia - właściciel konta VITAY otrzyma w tym programie aż 5 punktów! W punktowanej ofercie dostępne są polisy komunikacyjne OC, Auto Casco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży. Z nowej łączonej oferty, będącej owocem udanej współpracy dwóch znanych polskich spółek, ucieszą się z pewnością miliony Polaków – trzeba bowiem przypomnieć, że program VITAY działa od 19 lat, a pod koniec ub. roku miał już ponad 6 mln użytkowników!

Dzięki puntom zbieranym m.in. za tankowanie, korzystanie z myjni, zakupy na stacji i u partnerów ORLENU – klienci mogą otrzymać atrakcyjne nagrody: do domu, sportowe, AGD i RTV, kupony zniżkowe do sklepów i wiele innych. Z kolei LINK4 oferuje atrakcyjne cenowo i nowoczesne, elastyczne produkty ubezpieczeniowe, sprzedawane przede wszystkim przez internet i telefonicznie oraz przez agentów. W kwietniu br. ubezpieczyciel rozszerzył zakres ochrony w dobrowolnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. W przypadku polis AC wprowadził tzw. zakres All Risks, czyli odszkodowanie w wyniku nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń, oraz odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta, polegające np. na przegryzieniu przez gryzonie kabli. Z kolei do ubezpieczenia NNW wprowadził świadczenie dodatkowe za hospitalizację. Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych LINK4, spółki z Grupy PZU, przez ORLEN Usługi Finansowe jest kolejnym dobrym przykładem współpracy polskich spółek, działających w różnych obszarach biznesowych – podkreśla Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4 TU S.A. Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów – dodaje Patrycja Kotecka. 

Patrycja Kotecka
Autor: Mat. prasowe Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4 TU S.A.

Dodatkowe punkty VITAY - oferta ORLEN

Jak skorzystać z oferty przygotowanej przez ORLEN Usługi Finansowe? To bardzo proste! Wystarczy wejść przez dowolne urządzenie z dostępem do internetu – a użytkownicy programu VITAY i tak w większości przy tankowaniu posługują się specjalną aplikacją na smartfony, zastępującą klasyczną przeglądarkę, więc nie będzie to dla nich żadna trudność – i przejść na stronę ORLEN Usługi Finansowe. Co ważne, pod ten link można skierować się zarówno z aplikacji VITAY, jak i przez klasyczną przeglądarkę na domowym pececie czy laptopie. Po wyborze produktu, uzupełnieniu danych wraz z numerem karty VITAY i zakupie ubezpieczenia punkty – aż 5 za każdą złotówkę z ceny polisy – zostaną doliczone do salda programu i na pewno bardzo przyspieszą odebranie wymarzonego prezentu z katalogu nagród VITAY.

– Konsekwentnie rozszerzamy ofertę dla naszych klientów sieci stacji paliw w całej Polsce. Teraz umożliwiamy im dodatkowo zakup produktów ubezpieczeniowych u renomowanego partnera. W ten sposób promujemy też lojalnych klientów naszego programu VITAY. Kierowca może skorzystać z naszej oferty w wygodny sposób, sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub poprzez dedykowaną infolinię, musi pamiętać tylko o podaniu numeru karty VITAY – mówi Wojciech Korenkiewicz, członek Zarządu ORLEN Usługi Finansowe.Warto zapamiętać, zapisać lub skopiować do ulubionych zasobów zarówno adres https://orlen-ubezpieczenia.pl/ , jak i numer infolinii - (22) 444 44 55. Co dalej? Korzystać, bo atrakcyjne bonusy czekają, a połączenie zakupów paliwowych z atrakcyjnym ubezpieczeniem przyniesienie też oszczędność czasu. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze