Doda i Wersow

i

Autor: Screen z YouTube'a Dody i Wersow

Doda zdradziła sekret Wersow! Teraz wszystko jest już jasne

2022-01-25 13:23

Wersow nigdy nie ukrywała, że jedną z jej ulubionych gwiazd jest właśnie Doda. Youtuberka pochwaliła się nawet, że wokalistka napisała do niej, by wykonała ona układ z jej teledysku do piosenki Fake Love. Tak też się stało! Narzeczona Friza zaprezentowała choreografię u boku samej artystki. Co więcej, Doda zdradziła Weronice dotychczas skrywany sekret.

Wersow i Doda to połączenie, które gwarantuje hit. Gdy najpopularniejsza polska influencerka zamieściła na story boomeranga z określaną mianem królowej piosenkarką, w sieci zawrzało. Internauci zaczęli zastanawiać się, co na celu miało spotkanie dwóch najsłynniejszych blondynek w naszym kraju. Wspólne wideo? Duet muzyczny? Po kilku dniach zagadka została rozwiązana na Tik Toku. Zarówno Wersow, jak i Doda podzieliły się w aplikacji nagraniem, na którym wykonują układ choreograficzny znany z najnowszego teledysku artystki do kawałka Fake Love, z którym mogła ona reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022. To jednak nie wszystko! Jak się okazało, dopiero u Wersow Doda wyjawiła długo skrywany sekret, a mianowicie... prawdziwe znaczenie wideoklipu. Co oznaczają użyte w choreografii królicze uszy?

Sonda
Doda i Wersow w jednej piosence, co sądzisz?

Wersow poznała sekret Dody

A to dopiero niespodzianka! Doda, która do tej pory nie chciała zdradzać wprost, jakie znaczenie kryje się za jej najnowszym teledyskiem, wyznała całą prawdę Wersow. Artystka wyjawiła, że pod wpływem próśb ze strony influencerki, zdecydowała się zdradzić symbolikę klipu. Jak tłumaczy, królik przekopie się przez każdą trudność na swojej drodze i uwije sobie na niej wygodną norę, czasem nawet lepszą niż inne.

Przeszkoda jest darem - zapewnia piosenkarka.

Spodziewaliście się tego, że Doda ulegnie namowom Wersow? Wspólnego Tik Toka dziewczyn zobaczycie poniżej.

Doda gościem Radia ESKA