Doda i Smolasty

i

Autor: Alan Wojtasik / Universal Music Poland Doda i Smolasty w nowym teledysku.

Gwiazdy

Doda za kratami ze Smolastym! Tak wygląda teledysk do hitu "Nie żałuję"

2024-05-20 10:33

Aquaria dopływa do brzegu…I to właśnie utwór „Nie żałuję” kończy tę erę. Po podwójnie diamentowym wielkim hicie „Nim Zajdzie Słońce”, czas na prequel opowiedzianej w nim historii.

Artystka do produkcji teledysku zaangażowała tego samego reżysera, Piotra Zajączkowskiego, aby zachować ciągłość historii i spójność obrazu. Jest to kolejny teledysk Dody pełen metafor, którymi artystka posługuje się aby pobudzić widza do uruchomienia wyobraźni i odnalezieniu w singlu i klipie swojej osobistej historii. Żal po rozstaniu z drugim człowiekiem, życie przeszłością w poczuciu straty i krzywdy blokuje nas przed pójściem do przodu. Więzi nasze umysły i zamyka na przyszłość. Cela jest więc tego symbolem. Pomimo, iż widzimy przyszłość (scena kiedy Doda spogląda w ułamki lustra) to żal staje się silniejszy…ale kiedy podczas gry w kości wypada 3 x NIE ŻAŁUJĘ, wtedy nasza bohaterka odzyskuje wolność. Wygrywa grę ze swoim największym wrogiem, czyli sobą. 

Doda ma bardzo wysokie IQ. Niedowiarkom pokazała nawet dyplom!

Będzie kontynuacja „Nim zajdzie słońce?! Doda i Smolasty z wielkim sukcesem!

"Nie żałuję" - o czym jest piosenka Dody i Smolastego?

„Nie żałuję” to utwór o tym, aby mimo złamanego serca spojrzeć na przeszłość z innej perspektywy i dla dobra samego siebie żyć nie oglądając się za siebie. Chociaż czasami, jak to w życiu bywa, przeszlość lubi deptać po piętach...

Listen on Spreaker.