Doda za kratami ze Smolastym! Tak wygląda teledysk do hitu "Nie żałuję"

Aquaria dopływa do brzegu…I to właśnie utwór „Nie żałuję” kończy tę erę. Po podwójnie diamentowym wielkim hicie „Nim Zajdzie Słońce”, czas na prequel opowiedzianej w nim historii.

Doda i Smolasty
Autor: Alan Wojtasik / Universal Music Poland/ Materiały prasowe Doda i Smolasty w nowym teledysku.

Artystka do produkcji teledysku zaangażowała tego samego reżysera, Piotra Zajączkowskiego, aby zachować ciągłość historii i spójność obrazu. Jest to kolejny teledysk Dody pełen metafor, którymi artystka posługuje się aby pobudzić widza do uruchomienia wyobraźni i odnalezieniu w singlu i klipie swojej osobistej historii. Żal po rozstaniu z drugim człowiekiem, życie przeszłością w poczuciu straty i krzywdy blokuje nas przed pójściem do przodu. Więzi nasze umysły i zamyka na przyszłość. Cela jest więc tego symbolem. Pomimo, iż widzimy przyszłość (scena kiedy Doda spogląda w ułamki lustra) to żal staje się silniejszy…ale kiedy podczas gry w kości wypada 3 x NIE ŻAŁUJĘ, wtedy nasza bohaterka odzyskuje wolność. Wygrywa grę ze swoim największym wrogiem, czyli sobą. 

Doda ma bardzo wysokie IQ. Niedowiarkom pokazała nawet dyplom!

Będzie kontynuacja „Nim zajdzie słońce?! Doda i Smolasty z wielkim sukcesem!

"Nie żałuję" - o czym jest piosenka Dody i Smolastego?

„Nie żałuję” to utwór o tym, aby mimo złamanego serca spojrzeć na przeszłość z innej perspektywy i dla dobra samego siebie żyć nie oglądając się za siebie. Chociaż czasami, jak to w życiu bywa, przeszlość lubi deptać po piętach...

Listen on Spreaker.