Doda WZIĘŁA ŚLUB! Kim jest wybranek wokalistki?

2018-04-15 0:01
Doda WZIĘŁA ŚLUB! Kim jest wybranek wokalistki?
Autor: WBF Doda

Doda wyszła za mąż! Taką informacją wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Kim jest mąż Dody i co wiadomo o samej ceremonii?

Doda wyszła za mąż! Wokalistka poinformowała o tym radosnym wydarzeniu ze swojego życia przez Instagram i Facebooka. Takiego newsa chyba nie spodziewał się nikt, zwłaszcza że informację o zaręczynach Doda jak do tej pory utrzymywała wyłącznie dla siebie. Kim jest mąż Dody i co wiadomo o ceremonii ślubnej pary? Sprawdź informacje na temat ślubu wokalistki.

Doda wzięła ślub! Kim jest jej wybranek?

Ostatni czas dla Dody obfituje w naprawdę ważne wydarzenia życiowe. Wokalistka zagrała jedną z głównych ról w filmie Pitbull. Ostatni Pies, za który zebrała niemal same pozytywne recenzje, a teraz okazuje się, że duże zmiany pojawiły się także w jej życiu prywatnym. Doda poinformowała na swoim Facebooku oraz Instagramie, że wzięła ślub! Ten news niezwykle zdziwił wszystkich fanów artystki - jak dotąd nie zdradziła ona nic, co mogłoby wskazywać na to, że planuje ceremonię czy jest zaręczona. W poście, który zamieściła na Instagramie, widać jedynie dwie dłonie z obrączkami. Doda opatrzyła go takim podpisem:

Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów...ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO!

Doda o urodzeniu dzieci: 'Nie zrobiłabym im tego'

Autor: brak danych

  Doda bardzo stanowczo wypowiedziała się o swoim stosunku do posiadania dzieci. Gwiazda opowiedziała o tym, jak zapatruje się na kwestię macierzyństwa w programie Hanny Lis 'Między Słowami'. Co dokładnie Doda odpowiedziała dziennikarce i dlaczego twierdzi, że 'nie zro

Mężem wokalistki został producent filmowy Emil Stępień, z którym spotykała się od jakiegoś czasu. Doda na Instagramie zdradziła również, że ceremonia odbyła się w Hiszpanii, którą nazwała 'swoim drugim domem'. Jak sama podkreśliła, był to jej pierwszy ślub kościelny. Podzieliła się z fanami także zdjęciem w sukni ślubnej. Gratulujemy!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze