gwiazdy

Doda spełniła marzenie i ZNOWU zmieniła fryzurę. Od jej stylizacji również trudno oderwać wzrok!

2024-04-03 18:29

Doda weszła na wyższy poziom prankowania w Prima Aprillis, żartując, że żartowała. Piosenkarka doczekała się premiery swoich najnowszych perfum Luna w jednej z warszawskich perfumerii. Pojawienie się artystki na miejscu wywołało niemałe poruszenie. W galerii handlowej od razu zjawili się jej najwierniejsi fani. Sama Doda chętnie pozowała z zapachem, prezentując nową fryzurę.

Doda nie zwalnia tempa i wytrwale realizuje kolejne wizje. W dniu swoich 40. urodzin piosenkarka zaprezentowała produkt, na którego premierę jej fani czekali nie od tygodni, nie od miesięcy, a od prawie 20 lat, a mianowicie autorskie perfumy o nazwie Luna. Zapach, który, jak mówi sama Doda, nie jest dla każdego, zebrał świetne recenzje w mediach społecznościowych. Gdy Doda zapowiedziała wydanie perfumetek o pojemności 10 ml, zainteresowanie nimi było tak wielkie, że padły serwery. Niespełna dwa miesiące po premierze Luny gwiazda spełniła kolejne marzenie. Perfumy można już dostać stacjonarnie, w wybranym przez samą wokalistkę punkcie. Zgodnie z obietnicą Doda pojawiła się w warszawskiej galerii Mokotów, gdzie znajduje się jej ulubiona niszowa Perfumeria Quality Missala. Od teraz wszyscy zainteresowani zakupem Luny mogą powąchać ją na miejscu. W centrum handlowym pojawiło się sporo fanów gwiazdy, flakony sprzedawały jeden po drugim, a wyraźnie szczęśliwa Doda prezentowała nowe uczesanie. To już kolejna mocna metamorfoza! Pierwszą zaprezentowała na Fryderykach, podczas których pryskała się Luną na scenie.

Doda dumnie prezentuje spóźniony prezent na 40. urodziny. "Jest to dla mnie ważna pamiątka"

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Doda znowu zmieniła fryzurę

Doda spełnia się jako kobieta biznesu. Po zakończeniu trasy "Aquaria Tour", jej ostatniego tournee, gwiazda rzuciła się w wir pracy, budując mocną pozycję w świecie beauty. Perfumy Luna narobiły sporego zamieszania, a od teraz można je nabywać także stacjonarnie, nie tylko online. Artystka po raz kolejny udowodniła, że jak nikt inny wie, jak zwrócić na siebie uwagę i należycie wypromować produkt. Na miejscu pojawiła się bowiem w nowej fryzurze. Jak wam się podoba w nowym wydaniu? Zdjęcia z Perfumeriii Quality Missala znajdziecie w zamieszczonej powyżej galerii. Dodzie natomiast gratulujemy!