Doda postawiła na wyjątkowego gościa. Płakał do jej piosenek, gdy był nastolatkiem!

2022-05-10 10:57
Doda
Autor: WBF

Recital Dody w Sopocie zbliża się wielkimi krokami. Już 21 maja piosenkarka zabierze nas w sentymentalną podróż po swoich największych hitach. Na scenie artystce będą towarzyszyć wyjątkowi goście. Gwiazda ujawniła nazwisko kolejnej z nich. To wokalista, który sam płakał przy jednym z jej najpopularniejszych numerów. Teraz wykona go z nią w Sopocie.

Doda świętuje w tym roku 20-lecie kariery artystycznej. Z tej okazji wokalistka pojawi się w Sopocie, gdzie zaprezentuje swój wyjątkowy recital, a jak wiadomo, u Dody celebruje się na całego! Już 21 maja piosenkarka zabierze fanów pod sceną i widzów przed telewizorami w sentymentalną podróż wypełnioną jej największymi hitami. Możemy się zatem spodziewać najpopularniejszych utworów z repertuaru zespołu Virgin, w którym niepokorna piosenkarka zaczynała, jak również tych wydanych solowo. Aby jeszcze bardziej podgrzać i tak gorącą już atmosferę, Doda zaprosiła do współpracy wyjątkowych gości. U boku wokalistki pojawi się między innymi Justyna Steczkowska, z którą lata temu była skonfliktowana. Gwiazdy polskiej piosenki pogodziły się przy okazji koncertu, którego inicjatorką była właśnie Doda. Mowa o show Artyści przeciw nienawiści. Za pośrednictwem Instagrama Doda ogłosiła nazwisko kolejnego gościa, który zaprezentuje się u jej boku. To bardzo popularny artysta!

Zobacz też: Doda jest załamana. Wielka gwiazda odmówiła jej występu!

Sonda
Obejrzysz recital Dody?

Recital Dody w Sopocie - goście

Kolejna gwiazda, która pojawi się u boku Dody, jest już znana! To nie kto inny, a sam Dawid Kwiatkowski. Wokalistka wyznała, że autor hitu Proste przyznał się do tego, że jako nastolatek płakał do jednej z jej piosenek, którą teraz wspólnie zaśpiewają na scenie w Sopocie. Choć tytuł nie jest jeszcze znany, wielbiciele artystki obstawiają, że może być to ballada 2 Bajki. Czekacie na to, co przygotowała Doda?

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze