Doda i Daria Zawiałow

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Doda poprosiła o pomoc Darię Zawiałow. Były w kontakcie i... Artystka przestała jej odpisywać!

2024-03-27 17:00

Chociaż Doda i Daria Zawiałow debiutowały w zupełnie innych dekadach, obie znajdują się w gronie najchętniej słuchanych gwiazd muzyki w naszym kraju. Jak wyznała nam Doda, mało brakowało, a doszłoby między nimi do współpracy. Gwiazda zwróciła się do młodszej koleżanki o pomoc. Dlaczego ostatecznie nic z tego nie wyszło?

Doda i Daria Zawiałow miały w planach podjęcie współpracy! Chociaż Doda debiutowała dekadę wcześniej niż Zawiałow, obie cieszą się dziś statusem wielkich gwiazd. Niedawno serwis Spotify podsumował cały 2023 rok i okazało się, że to właśnie one były jednymi z najchętniej słuchanych reprezentantek polskiej sceny muzycznej. Za kulisami gali rozdania nagród Fryderyk, podczas której Zawiałow odebrała statuetkę w kategorii "Album Roku Pop", zapytaliśmy Dodę, co sądzi o swojej młodszej koleżance z branży. Artystki zdają się mieć podobny "vibe". Doda wyznała, że sama dostrzegła potencjał w Darii i... zaproponowała jej muzyczną współpracę. Gwiazda zwróciła się do autorki hitu "Z tobą na chacie" o pomoc w napisaniu jednego z kawałków na wydany w 2022 roku album "Aquaria". I choć początkowo układało się pomyślnie, z czasem Zawiałow postanowiła się wycofać.

Dariusz Pachut powiedział ZA DUŻO?! Wystarczyło jedno słowo do Dody!

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Doda o Darii Zawiałow. Chciała napisać z nią piosenkę!

Nagrywając płytę "Aquaria", Doda postawiła na nowy skład producencki. W studiu nagraniowym wsparły ją m.in. bryska oraz Lanberry. Jak wyznała nam przed kamerami, początkowo gwiazda chciała zaangażować do pracy nad jedną z piosenek Darię Zawiałow. Artystka przestała jednak odpisywać.

Ja kiedyś bardzo chciałam, żeby ona napisała mi tekst do piosenki i nawet pisałam do niej na Instagramie, byłyśmy w kontakcie, natomiast później jakoś tak zniknęła i przestała odpisywać. W końcu sama napisałam ten tekst. Żeby cię nie oszukać, to była piosenka... Nie "Melodia ta", ale jakiś też inny turbo hit, więc w sumie nie żałuję - podsumowała.

Może nic nie jest stracone? W końcu Doda planuje wydać jeszcze jeden album!