Doda pokazała teledysk ślubny. Wesele artystki jak z bajki!

i

Autor: Fot. YouTube/ TheDodaTV Doda - ujęcie z teledysku

Doda pokazała teledysk ślubny. Wesele artystki było jak z bajki!

2018-05-07 18:16

Doda pokazała, jak wyglądały jej ślub i wesele nagrywając specjalny teledysk do jednego ze swoich przebojów.

Doda, a raczej Dorota Rabczewska-Stępień, wzięła niedawno ślub w hiszpańskiej Marbelli. Piosenkarce udało się uciec przed fanami i dziennikarzami. Informacje o uroczystości utrzymywała w sekrecie do ostatniej chwili, nawet przed przyjaciółmi! Teraz jednak Doda chętnie chwali się jej przebiegiem. Wokalistka stworzyła też specjalny teledysk do jednej ze swoich piosenek. Możemy w nim zobaczyć sceny z jej wesela! 

Doda - ile wydała na ślub? Zawrotna kwota

Autor: brak danych

  Doda i Emil Stępień wzięli ślub w hiszpańskiej Marbelli. Para zaprosiła na swoją piękną ceremonię ślubną 50 gości, których zakwaterowali w ekskluzywnym kurorcie Villa Padierna Palace. Wokalistka na swoim instagramowym profilu pokazała, jak wyglądała je

Jak wyglądało wesele Dody? 

Piękny teledysk do utworu Miłość na etat odpowie na wszystkie wasze pytania dotyczące ślubu Dody. W klipie zobaczyć możemy między innymi ogromny, wielopiętrowy tort pary i drugą sukienkę Dody. Uważne oko wyśledzi też z pewnością przepiękną dekorację. Inicjały pary - D&E;, ułożone zostały z żywych kwiatów! Nie obyło się oczywiście bez rzucania bukietem i pierwszego tańca, podczas którego Dorota dosłownie uniosła się nad ziemię. 

Doda - teledysk ze ślubu 

Z wyrazami miłości dla mojego męża - tak utwór zadedykowała ukochanemu wokalistka. Teledysk do piosenki to nie tylko zmontowane sceny ze ślubu i wesela. Doda do sprawy podeszła profesjonalnie i fani otrzymali prawdziwy klip! Utwór Miłość na etat pochodzi z albumu Choni zespołu Virgin, który wydany został w roku 2016. Teraz piosenka nabrał jednak zupełnie nowego znaczenia. Teledysk możecie zobaczyć poniżej: 

Miłość na etat - historia piosenki

W dniu premiery teledysku, Doda podzieliła się z fanami również wzruszającą historią piosenki: -Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam… Tak powstała piosenka „Miłość na etat”. Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela… stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was. Do puenty - nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny.  Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu.

Doda kończy karierę? Szokujące wyznanie wokalistki

Autor: brak danych

  Doda wkrótce zakończy karierę? Wiadomość, którą przekazała za pośrednictwem InstaStories, zaniepokoiła fanów. Wiele osób jest przekonanych, że wpływ na rozważenie takiego scenariusza przez wokalistkę, miał ślub z Emilem Stępniem.&nb;