Doda pokazała próby do Tańca z gwiazdami. Teraz wiadomo, co poszło nie tak!

2021-10-27 14:09
Doda
Autor: Piotr Molecki/East News

Doda zawsze stara się zaskakiwać swoich fanów i nierzadko dzieli się rarytasami zza kulis. Nie inaczej było w przypadku jej występu w Tańcu z gwiazdami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka opublikowała wideo z prób, która zdaniem jej fanów, wypadła lepiej od show pokazanego w telewizji. Wskazali, co było przyczyną.

Doda uwielbia rozpieszczać swoich fanów. Polska wokalistka, o której głośno jest ostatnio w kontekście afery związanej z filmem Dziewczyny z Dubaju, nie przestaje promować pochodzącego z niego kawałka Don't Wanna Hide. Artystka uznała, że jedną z najlepszych okazji do zaprezentowania na żywo wydanego w czerwcu tego roku utworu będzie finał programu Taniec z gwiazdami. Piosenkarka pojawiła się na parkiecie w czerwonym, obcisłym kostiumie, nieco przypominającym ten, jaki w teledysku do singla Oops!... I Did It Again miała przed laty wielka idolka Dody, Britney Spears. Gwiazda rozgrzała publiczność do czerwoności, a jej występ został okrzyknięty przez widzów najlepszym elementem całego wydarzenia. Co ciekawe, zdaniem wielbicieli Dody, próba była jeszcze lepsza!

Sonda
Podoba Wam się styl Dody?

Doda - występ w Tańcu z gwiazdami

Opublikowane przez Dodę na jej social mediach nagranie z prób zachwyciło spragnionych wszelkich nowości od niej fanów. Gwiazda pokazała, co działo się za kulisami tanecznego show, w trakcie którego zaprezentowała singiel Don't Wanna Hide. Co ciekawe, wielu wielbicieli Dody zgodnie orzekło, że próba była jeszcze lepsza od wyemitowanego w telewizji występu. Powodem miał być brak doczepianego warkocza. 

Próba potwierdziła, jak bardzo podczas występu przeszkadzała fryzura 🤭

Próba generalna lepsza od występu 🔥.. kita jednak troszkę zabrała show 😉

kita była za ciężka i za długa, niestety i to było widać - piszą w komentarzach. 

Zobaczcie oba nagrania. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Doda odpowiedziała na krytykę Kasi Warnke. Przeszła samą siebie!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze