Doda nago w Himalajach. Pochwaliła się odważnym zdjęciem

2021-10-20 11:02
Doda
Autor: VIPHOTO/East News

Tego nikt się nie spodziewał! Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda opublikowała odważne zdjęcie, na którym widać ją nagą. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że fotografię wykonano w... Himalajach. Co naga Doda robiła na najwyższym łańcuchu górskim na Ziemi?

Doda nago w Himalajach? Brzmi jak żart, ale nie do końca nim jest. Popularna piosenkarka przyzwyczaiła swoich fanów do niekonwencjonalnych zachowań. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o jakimkolwiek skandalu, którego bohaterką była właśnie Doda. Artystka, o której obecnie głośno jest w kontekście afery związanej z premierą filmu Dziewczyny z Dubaju, regularnie prowokuje na scenie, w teledyskach oraz na swoich profilach w social mediach. Tego, co zaprezentowała teraz w mediach społecznościowych, nie spodziewał się jednak nikt. Za pośrednictwem Facebooka i Instagrama Doda opublikowała zdjęcie, na którym jest rozebrana i przyjmuje prowokacyjną pozę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, bowiem Doda przyzwyczaiła nas do odważnych sesji zdjęciowych, gdyby nie fakt, że opublikowana przez nią fotografia została wykonana w Himalajach. Gwiazda pochwaliła się, że zrobiła to jako pierwsza na świecie. Kulisy powstania zdjęcia mogą zaskoczyć!

Doda nago w Himalajach

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda opublikowała zdjęcie, jakie ukazało się w jednej z książek wybitnego polskiego wspinacza Krzysztofa Wielickiego. Okazuje się, że podczas wejścia na Nanga Parbat w 2006 roku polskim himalaistom towarzyszył plakat rozebranej wokalistki z jednego z magazynów dla mężczyzn. Doda podeszła do tego faktu z dystansem i napisała, że znowu dokonała czegoś jako pierwsza na świecie. Co więcej, zaprosiła autora książki na rozgrzewającą herbatę.

Tak zmieniała się Doda
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze