Doda i Taco Hemingway w jednej piosence? 'Jeśli numer byłby świetny...' [WYWIAD]

i

Autor: ESKA.pl Doda wywiad

Doda i Taco Hemingway w jednej piosence? 'Jeśli numer byłby świetny...' [WYWIAD]

2018-12-10 16:43

Doda opowiedziała nam o nowej płycie, piosenkach, koncertach, podsumowała rok oraz zdradziła, czy nagrałaby utwór z Taco Hemingway'em! Obejrzycie rozmowę na ESKA.pl

Nowa płyta Dody to jeden z najbardziej wyczekiwanych materiałów w Polsce. Oficjalnie wiadomo, że krążek pojawi się w sprzedaży od 25 stycznia 2019, a promuje go przejmujący singiel Nie wolno płakać. Eskowy wywiad z Dodą odkrywa wiele tajemnic na temat krążka, piosenek i koncertów promujących nadchodzące wydawnictwo. Wokalistka mająca 20-letnie doświadczenie sceniczne w rozmowie z ESKA.pl, podzieliła się radami z Marcinem Sójką, czyli zwycięzcą 9. edycji Voice of Poland!

Doda - wywiad

Internauci z chęcią usłyszeliby wspólny utwór Dody i Taco Hemingwaya. Jak zareagowałaby gwiazda polskiej sceny muzycznej, gdyby zadzwonił do niej współtwórca projektu Taconafide? 

Na pewno chciałabym posłuchać tego numeru. Jaką ma wartość tekstową, czy podoba mi się muzyka. Nie uprzedzam się do ludzi, nieważne, kto by do mnie zadzwonił. Jeżeli numer byłby świetny, to bym w to weszła!

Zobaczcie cały wywiad z Dodą i czekajcie z niecierpliwością na album Dody!

Nowa płyta Dody pojawi się 25 stycznia 2019 roku. Krążek promuje przejmujący singiel Nie wolno płakać. Piosenka została napisana dla ukochanej babci artystki. Doda tym roku przeżyła ciężkie chwile - straciła babcię oraz psa Bandziora, który towarzyszył jej przez 13 lat.