Doda z Roksaną Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Doda i Roxie Węgiel topowymi polskimi gwiazdami. Na pierwszym miejscu pojawił się jednak ktoś inny! Spore zaskoczenie?

2024-03-26 12:28

Kto rządził w 2023 roku, jeśli chodzi o zaangażowanie w mediach społecznościowych? Ubiegły rok należał do kobiet. W czołówce rankingu See Bloggers znalazły się między innymi Doda, Roksana Węgiel, Martyna Wojciechowska oraz Julia Wieniawa. Dla wielu osób szokujące okazało się 3. miejsce podium. Na szczycie też nie znalazła się żadna z piosenkarek czy aktorek.

Ranking Top 100 Osoby Publiczne 2023 autorstwa See Bloggers jest już dostępny, a wyniki, jak właściwie co roku, okazały się sporym zaskoczeniem. Media społecznościowe już od dawna odgrywają ważną rolę w życiu nas wszystkich. Dla gwiazd show-biznesu są one nierzadko jedynym narzędziem komunikacji z ich publicznością. Eksperci, którzy śledzą dynamicznie zmieniający się rynek social mediów, biorą pod uwagę nie tylko liczbę obserwatorów poszczególnych profili, ale również, a może przede wszystkim, ich zaangażowanie. Sama Doda, której oczywiście nie zabrakło w rankingu, już jakiś czas temu chwaliła się niesamowitymi statystykami. Jej posty docierają do kilku milionów ludzi w całej Polsce. See Bloggers przygotowali kolejną odsłonę wyczekiwanego raportu, skupiając się na 2023 roku. Jak się okazuje, rządziły w nim kobiety. Jedynym mężczyzną, który uplasował się w TOP10 i to właśnie na 10. miejscu, jest dziennikarz i showman telewizyjny Kuba Wojewódzki.

Zobacz też: Dariusz Pachut powiedział ZA DUŻO?! Wystarczyło jedno słowo do Dody!

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

To one rządziły w 2023 roku

Jesteście ciekawi, do kogo należy tytuł osoby publicznej 2023 roku? Na 1. miejscu rankingu uplasowała się Anna Lewandowska - trenerka fitness, a prywatnie żona Roberta Lewandowskiego, która, jak można wyczytać, ma w social mediach blisko 10 milionów fanów, a popularność na poziomie 22 milionów. Tuż za nią uplasowała się Doda, natomiast podium zamknęła Sylwia Dąbrowska, dawniej Sylwia Przybysz - wokalistka młodego pokolenia, żona youtubera Jasia Dąbrowskiego. Oto pełne TOP10:

 1. Anna Lewandowska
 2. Doda
 3. Sylwia Dąbrowska
 4. Roksana Węgiel
 5. Klaudia Halejcio
 6. sanah
 7. Martyna Wojciechowska
 8. Young Leosia
 9. Julia Wieniawa
 10. Kuba Wojewódzki

Jesteście zaskoczeni czy spodziewaliście się takich wyników? Osobną kategorią byli influencerzy. Tak prezentuje się lista 10 najpopularniejszych twórców internetowych:

 1. Robert Lewandowski
 2. Weronika Sowa
 3. Hanna Puchalska
 4. Irena Mąsior
 5. Karol Wiśniewski
 6. Olga Grzebielec
 7. Mateusz Skitek
 8. Bartek Laskowski
 9. Książulo
 10. Anna Lewandowska