Doda

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Doda i powrót od razu na szczyt. Fani czekali na to od 11 lat!

2022-10-05 15:11

Doda powraca z nowym krążkiem studyjnym. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka podzieliła się wszelkimi szczegółami jej najnowszego wydawnictwa. Nie trzeba było długo czekać, by fani wzięli sprawy w swoje ręce i zapewnili idolce powrót na sam szczyt muzycznych notowań. Gwiazda pokonała między innymi Pezeta oraz samą Taylor Swift.

Nowa płyta Dody to bez dwóch zdań jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Chociaż ciężko w to uwierzyć, fani artystki czekają na jej studyjny krążek od ponad 11 lat. Oczywiście Doda wydawała w międzyczasie nowe single oraz zaprezentowała światu nagraną z Virgin EP-kę Choni czy zrealizowany we współpracy z orkiestrą longplay Dorota, jednak płytą zamykającą dyskografię studyjną piosenkarki pozostaje 7 Pokus Głównych z 2011 roku. Zgodnie z zapowiedziami 1 października artystka zdradziła fanom tytuł oraz datę premiery krążka. Tego samego dnia wystartował też jego preorder. Album Aquaria ukaże się dokładnie 21 października i znajdziemy na nim aż 19 piosenek, w tym doskonale przyjęte hity Fake Love i Melodia ta. Wielbiciele wokalistki potrzebowali niewiele czasu, by sprawić jej nie lada niespodziankę. Aquaria jest obecnie najchętniej kupowaną płytą na stronie Empiku. Doda pokonała naprawdę duże nazwiska!

Doda - nowa płyta to więcej niż spełnienie marzeń! Fani nie byli na to przygotowani

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Doda - płyta Aquaria na szczycie

Nowy album Dody jest obecnie najchętniej kupowanym krążkiem na stronie Empiku. Piosenkarce udało się pokonać między innymi Pezeta oraz Taylor Swift, której album Midnights ukaże się na rynku tego samego dnia, co Aquaria. Longplay jest też aktualnie 5. najchętniej kupowanym produktem w całym sklepie. 

Premierze Aquarii towarzyszyć będzie wydanie zremasterowanych wersji dwóch solowych krążków Dody. Mowa oczywiście o płytach Diamond Bitch i 7 Pokus Głównych. Gratulujemy Dodzie sukcesu i z niecierpliwością czekamy na efekty jej prac w studiu nagraniowym.

Doda - tracklista Aquaria

 1. Fake Love
 2. Don’t Wanna Hide
 3. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
 4. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
 5. Melodia ta
 6. No Rush with Jhn McFly
 7. Do It Like I Want It
 8. Pewnie już wiesz
 9. Drinking
 10. Tylko Ty i ja
 11. Wodospady
 12. Zatańczę z aniołami
 13. Chcę Cię coraz więcej
 14. My Melody
 15. Waterfalls
 16. Just You And I
 17. Riotka
 18. High Life
 19. Nie pytaj mnie
Sonda
Czekasz na nową płytę Dody?