Doda i BTS - co ich łączy? O tym wiedzą tylko nieliczni

2021-12-28 12:40
BTS i Doda
Autor: WBF, Universal Music Poland

Doda to jedna z największych polskich gwiazd. Od kilkunastu lat podbije sceny w naszym kraju. Z kolei BTS cieszy się dużą sławą na całym świecie. Południowokoreański zespół trafia na szczyty najważniejszych notowań i sprzedaje płyty w milionowym nakładzie. Okazuje się, że jest coś, co ich łączy. Co wspólnego ze sobą mają Doda i BTS?

Doda i BTS - co ich łączy? O tym wiedzą tylko nieliczni. Doda od wielu lat jest wielką gwiazdą w naszym kraju. Jej wielka kariera zaczęła się jako wokalistka zespołu Virgin. Udział w reality show Bar oraz wygrana Słowika Publiczności na Sopot Festival 2005 otworzyły jej drogę do wielkiej sławy. Teraz uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych osób w polskim showbiznesie, a jej sceniczne show dalej wzbudzają zachwyt u wielu osób. BTS to z kolei najpopularniejszy boysband na świecie. Od kilku lat podbijają najważniejsze listy przebojów, tym samym popularyzując muzykę gatunku k-pop. Wiele osób nie wie jednak, że jest coś, co łączy Dodę i BTS. O co chodzi? Sprawdź niżej.

Doda - piosenka Fake Love UJAWNIA tajemnicę miłości artystki. Internauci w szoku!

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

BTS i Doda - co mają wspólnego

Doda i BTS - co może łączyć polską gwiazdę z jednym z najpopularniejszych zespołów świata. Ciekawostka dotyczy ostatniego singla artystki, czyli Fake Love. Na swoim Instagramie Doda potwierdziła, że piosenka powstała we współpracy z producentem KOOLKID, który pracuje właśnie z zespołem BTS!

Sonda
Fake Love - czy podoba Ci się nowa piosenka Dody?

K-pop - co to jest?

K-pop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze