BTS i Doda

i

Autor: WBF, Universal Music Poland

Doda i BTS - co ich łączy? O tym wiedzą tylko nieliczni

2021-12-28 12:40

Doda to jedna z największych polskich gwiazd. Od kilkunastu lat podbije sceny w naszym kraju. Z kolei BTS cieszy się dużą sławą na całym świecie. Południowokoreański zespół trafia na szczyty najważniejszych notowań i sprzedaje płyty w milionowym nakładzie. Okazuje się, że jest coś, co ich łączy. Co wspólnego ze sobą mają Doda i BTS?

Doda i BTS - co ich łączy? O tym wiedzą tylko nieliczni. Doda od wielu lat jest wielką gwiazdą w naszym kraju. Jej wielka kariera zaczęła się jako wokalistka zespołu Virgin. Udział w reality show Bar oraz wygrana Słowika Publiczności na Sopot Festival 2005 otworzyły jej drogę do wielkiej sławy. Teraz uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych osób w polskim showbiznesie, a jej sceniczne show dalej wzbudzają zachwyt u wielu osób. BTS to z kolei najpopularniejszy boysband na świecie. Od kilku lat podbijają najważniejsze listy przebojów, tym samym popularyzując muzykę gatunku k-pop. Wiele osób nie wie jednak, że jest coś, co łączy Dodę i BTS. O co chodzi? Sprawdź niżej.

Doda - piosenka Fake Love UJAWNIA tajemnicę miłości artystki. Internauci w szoku!

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

BTS i Doda - co mają wspólnego

Doda i BTS - co może łączyć polską gwiazdę z jednym z najpopularniejszych zespołów świata. Ciekawostka dotyczy ostatniego singla artystki, czyli Fake Love. Na swoim Instagramie Doda potwierdziła, że piosenka powstała we współpracy z producentem KOOLKID, który pracuje właśnie z zespołem BTS!

Sonda
Fake Love - czy podoba Ci się nowa piosenka Dody?

K-pop - co to jest?

K-pop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.