Doda

i

Autor: AKPA Doda chce kandydować na prezydenta!

Gwiazdy

Doda chce startować na prezydenta! "Czy Polska jest gotowa?"

2023-09-19 12:34

Doda nie przestaje zaskakiwać! Od dawna wielu jej fanów uważa, że piosenkarka powinna startować na prezydenta Polski. Teraz gwiazda ogłosiła, że bierze się do pracy i zaczyna konsultacje z konstytucjonalistą. "W końcu znalazła się osoba, na którą warto a nawet trzeba oddać głos" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Doda jako prezydent Polski? Komentarze, że to właśnie ona powinna przejść politykę w naszym kraju, pojawiały się od dawna. Część osób mówiło tak ironicznie, a inni całkowicie poważnie. Od pewnego czasu Doda jest prawdziwym fenomenem na TikToku, gdzie młode pokolenie docenia ją za szczerość, charyzmę i umiejętność wypowiadania się na wiele tematów. To właśnie tam pojawiały się opinie, że gdyby Doda wystartowała w wyborach prezydenckich, to by na nią zagłosowali. Doda odniosła się do tych komentarzy i dodała, że tak samo uważają jej przyjaciele. Teraz ogłosiła, że zaczyna przygotowania do startu w wyborach! - Marnuje się jako piosenkarka! Czy Polska jest gotowa na pierwszą kobietę prezydent? - pisze na swoim Instagramie.

Doda o nadchodzących koncertach. Będzie się działo!

Doda zostanie prezydentem?

Na profilu Dody pojawiło się nagranie, na którym gwiazda wydała oświadczenie. - Jestem tutaj dlatego, ponieważ podjęłam bardzo poważne kroki w celu spełnienia próśb moich przyjaciół, ponieważ pragną, abym została prezydentem. Pierwszą kobietą prezydentem w Polsce. Nie pozostało mi nic innego, jak wziąć się do pracy, więc w najnowszym odcinku "Doda. Dream Show" mam spotkanie z konstytucjonalistą i zaczynam się po prostu brać do roboty prezydentowej - mówi Doda. Trzeba jednak zwrócić uwagę na ironiczny ton wypowiedzi, a więc to prawdopodobnie żarty. W przypadku Dody jednak niczego nie można wykluczyć!

Sonda
Czy zagłosowałbyś/zagłosowałabyś na Dodę w wyborach prezydenckich?