Doda

i

Autor: VIPHOTO/East News

Doda chce mieć NOWE imię! Nawet Cleo ma dla niej propozycję

2022-01-19 12:07

Rok 2021 nie był łatwy dla wokalistki. Doda walczyła z depresją, o której dziś otwarcie mówi. W ten sposób gwiazda chce pokazać, że z chorobą może mierzyć się każdy, bez względu na status społeczny. Za pośrednictwem Instagrama piosenkarka obwieściła, że chciałaby nadać sobie drugie imię. Poprosiła o pomoc fanów.

Doda chce nadać sobie imię! Rok 2022 jest naprawdę wyjątkowy dla piosenkarki. Chociaż ciężko w to uwierzyć, lada moment jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek będzie świętować 20-lecie kariery muzycznej. Doda nie zamierza jednak odgrzewać kotletów z tej okazji, tylko skupić się na nagrywaniu swojego kolejnego solowego krążka. Przedsmakami nowej ery w twórczości artystki są jej mocno naszpikowane elektronicznymi bitami i szybko wpadające w ucho hity Don't Wanna Hide oraz Fake Love. Za pośrednictwem Instagrama Doda zdobyła się na kolejne szokujące wyznanie. Artystka przyznała wprost, że jej największym sukcesem w 2021 roku nie są ani Dziewczyny z Dubaju, ani też powrót do muzyki, a fakt, że przeżyła. Gwiazda dodała, że chce wiele zmienić w kolejnych miesiącach, a jedną ze zmian jest nadanie sobie drugiego imienia, którego do tej pory nie miała. O pomoc w wyborze tego odpowiedniego poprosiła swoich fanów. Jedną z propozycji nadesłała nawet sama Cleo.

Sonda
Czy imię Diana pasuje do Dody?

Doda chce mieć drugie imię

Do tej pory Dorota Rabczewska nie posiadała drugiego imienia. Wokalistka chce to jednak zmienić, a pomóc w tym mają jej fani. Doda postawiła jednak warunek - imię ma być oryginalne, podkreślać jej energię, charyzmę, moc, serce oraz przyciągać do niej ludzi z sercem i szczerymi intencjami. Jedną z propozycji złożyła Cleo. Wokalistka zasugerowała imię Diana, nawiązując do księżnej Walii. Myślicie, że akurat to imię pasuje do Dody?

Doda gościem Radia ESKA