Doda będzie śpiewać disco-polo? Dostała propozycję - sprwdźcie jaką!

2015-08-07 13:22
Doda
Autor: wbf Doda

Doda rozpocznie karierę w disco-polo? Do zmiany stylu muzycznego zachęca ją Czadoman. Zobaczcie, jaką propozycję otrzymała Doda autora hitu Ruda Tańczy Jak Szalona.

Doda nie ma złudzeń. Po prawie kilkunastu latach obecności na rynku muzycznym doszła do wniosku, że tylko disco-polo przynosi zyski finansowe artystom. O tej, jej zdaniem smutnej, prawdzie powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. Czy piosenkarka zdecyduje się na zmianę stylu muzycznego? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że gwiazda świetnie zdaje sobie sprawę z sytuacji w polskiej muzyce:

- Wydaje mi się, że to jest, niestety, walenie głową w ścianę. W szczególności teraz, kiedy największym trendem jest disco polo. Statystyki nie kłamią: Polo tv ma oglądalność półtora miliona, podczas gdy VIVA - niecałe 200 tys. Z koncertami tak samo. Na Open'era sprzedało się dwa razy mniej biletów niż na przeciętny koncert disco polo w Szczecinku. Ja w żadnym wypadku nie mam zamiaru zawracać kijem rzeki - wyznała Doda w jednym z ostatnich wywiadów.

Doda zrobi karierę w disco-polo? Dostała już jedną propozycję

Na słowa artystki bardzo szybko zareagował jeden z najbardziej znanych twórców disco-polo. Poproszony o komentarz do wypowiedzi Dody Czadoman zaprosił koleżankę po fachu do współpracy:

-  To byłby świetny pomysł. Bardzo bym się ucieszył, gdyby Doda dołączyła do naszego grona. Ona ma potencjał i kawał dobrego głosu, a każdy dobry głos jest mile widziany. Chętnie sam nagrałbym z nią duet, ma dziewczyna talent - wyznał w rozmowie z Super Expressem twórca hitu Ruda Tańczy Jak Szalona.  

 

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze