DODA - piosenka Don't Wanna Hide przedpremierowo wraz z GORĄCYM teledyskiem!

i

Autor: Mateusz Motyczyński DODA - piosenka Don't Wanna Hide przedpremierowo wraz z GORĄCYM teledyskiem!

Doda bała się hejtu! Maria Sadowska wyznała nam prawdę

2021-11-24 11:57

Przed nami najgłośniejsza premiera tego roku. Już w piątek w kinach w całej Polsce zadebiutuje film Dziewczyny z Dubaju. Widzowie usłyszą w nim nie tylko utwór Dody Don't Wanna Hide, ale również efekt jej współpracy z Marią Sadowską w postaci kawałka Girls To Buy. Jak się okazało, wokalistka początkowo nie chciała nagrywać piosenek do filmu. Dlaczego?

Film Dziewczyny z Dubaju to bez wątpienia najgorętsza premiera filmowa tego roku. Na uwagę zasługują jednak nie tylko kreacje aktorskie, ale również użyta w nim muzyka. Pierwszym singlem zwiastującym produkcję był taneczny utwór Don't Wanna Hide będący pierwszym projektem muzycznym Dody od ponad roku. To jednak nie koniec niespodzianek! Producentka kreatywna Dziewczyn z Dubaju nagrała jeszcze jeden kawałek na potrzeby filmu. Tym razem nie sama, a we współpracy Marią Sadowską, reżyserką owianej skandalem produkcji. Numer zatytułowany Girls To Buy nie jest jeszcze dostępny w całości w sieci, ale wszyscy widzowie, którzy zdecydują się na pójście do kina, usłyszą go już na samym początku filmu. W wywiadzie dla ESKA.pl Maria Sadowska zdradziła, o czym jest jej wspólna piosenka z Dodą, a także wyznała, że gwiazda początkowo nie chciała nagrywać utworów na potrzeby Dziewczyn z Dubaju. Powód jest zaskakujący!

Sonda
Czy pójdziesz do kina na "Dziewczyny z Dubaju"?

Doda bała się hejtu

Niewiele brakowało, żeby utwór Don't Wanna Hide nigdy nie powstał. Maria Sadowska przyznała, że Doda początkowo nie chciała nagrywać piosenek na potrzeby wyprodukowanej przez siebie produkcji, bo bała się hejtu ze strony odbiorców. Artystka zachęciła ją jednak do wejścia do studia nagraniowego, a efektów będzie można posłuchać już 26 listopada, kiedy to Dziewczyny z Dubaju trafią do kin w całej Polsce.

Maria Sadowska szczerze o kontrowersjach wokół Dziewczyn z Dubaju
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE