Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan Hey pokrył się platyną! Zobacz na Eska.pl piosenkę tytułową z tego krążka [VIDEO]

2013-01-29 15:34

Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan pokryła się platyną! To 10 płyta zespołu Hey, którego wokalistką jest Kasia Nosowska. Płyta została sprzedana w 30 tysiącach egzemplarzy. Zobacz na Eska.pl promujący płytę singiel Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan.

Album Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan grupy Hey pokrył się platyną! Oznacza to, że krążek sprzedał się w 30 tysiącach egzemplarzy. To bardzo dobry wynik! Producentami albumu są Paweł Krawczyk oraz Marcin Bors. Wokalistką grupy niezmiennie jest Katarzyna Nosowska. W zespole doszło ostatnio do zmian personalnych. Grupa powiększyła się o Marcina Zabrockiego, kompozytora i multiinstrumentalistę.

Zobacz na Eska.pl Hey wyrusza w drugą część trasy koncertowej!

Muzyka Hey to rock z domieszką muzyki elektronicznej. Zadebiutowali w 1993 roku płytą Fire. Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan to 10 krążek w karierze zespołu.

Zobacz Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey


Nie czytałeś jeszcze?

Docenaj To Co Masz - zobacz na Eska.pl najnowszy teledysk grupy Ludwik z Must Be The Music

EP


 
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze