Pusta sala lekcyjna

i

Autor: Blondet Eliot/ABACA/Abaca/East News

Dni wolne od szkoły - kwiecień 2022. Uczniowie mogą liczyć na chwilę odpoczynku!

2022-04-10 9:49

Dni wolne od szkoły cieszą wszystkich uczniów. W kwietniu dzieci i młodzież w wieku szkolnym mogą liczyć na kilka dni wypoczynku ze względu na wypadające w tym miesiącu święta wielkanocne. Przerwa świąteczna rozpocznie się już na kilka dni przed Wielkanocą. Szczegóły sprawdzicie już teraz. Wszystkie najważniejsze informacje podrzucamy w jednym miejscu.

Dni wolne od szkoły w kwietniu 2022 - kiedy wypadają? Informacja ta z pewnością będzie przydatna dla wszystkich uczniów, którzy z wielką niecierpliwością czekają na chwilę przerwy od zajęć dydaktycznych. Kwiecień 2022 jest miesiącem, w którym wszyscy uczęszczający do szkół podstawowych i ponadpodstawowych mogą liczyć na chwilę wypoczynku. Ma to oczywiście związek z wypadającymi w tym miesiącu świętami wielkanocnymi. Wyjątkowy czas, który wielu z nas spędza w gronie rodzinnym, jest okresem ustawowo wolnym zarówno od pracy, jak i od szkoły. W przeciwieństwie do dorosłych uczniowie mogą liczyć na nieco dłuższa przerwę wielkanocną. W harmonogramie roku szkolnego 2021/22 znajdziemy dokładną informację dotyczącą przerwy świątecznej od zajęć dydaktycznych. Dobra wiadomość jest taka, że po odliczeniu dni świątecznych, weekendów czy matur, dni nauki zostanie bardzo niewiele!

Sonda
Szykujesz się już do Wielkanocy?

Kwiecień 2022 - dni wolne od szkoły

Przerwa wielkanocna to coś, na co czekają wszyscy uczniowie. Zgodnie z harmonogramem roku szkolnego 2021/22 przerwa świąteczna od szkoły rozpocznie się już w Wielki Czwartek, 14 kwietnia i potrwa aż do wtorku, 18 kwietnia. Wszyscy uczniowie powrócą do swoich placówek dopiero w środę, 19 kwietnia. Warto wspomnieć, że w maju przeprowadzone zostaną egzaminy ósmoklasisty i matury, co też wiąże się z dniami wolnymi od zajęć w szkole.

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE