Długi Weekend Cyrkowy w Julinek Park. Co się będzie działo 8-11.06.2023

i

Autor: Good One PR Długi Weekend Cyrkowy w Julinek Park. Co się będzie działo 8-11.06.2023

WYDARZENIA

Długi Weekend Cyrkowy w Julinek Park. Co się będzie działo 8-11.06.2023?

2023-06-08 19:02

Pora na kolejny weekend tematyczny w Julinku. Tym razem przeniesiemy się za zamknięte drzwi zakładu mechanicznego, gdzie rozpocznie się historia zakręconych fachowców, którym nie straszna żadna usterka!

Co czekać będzie na gości Julinka w dniach 8-11 czerwca? Zapalenie się tajemniczej kontrolki czy niedziałający silnik auta – bez względu na problem, z jakim zetkną się artyści mechaniki pojazdowej z Ale Circus Dance Company, z pewnością staną na wysokości zadania, aby naprawić każdy samochód. To prawdziwi mistrzowie swojego fachu, którzy udowodnią, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Przygotujcie się na widowisko pełne humoru, zaskakujących zwrotów akcji, cyrkowych popisów, a także elementów kaskaderskich i pirotechnicznych! Na scenie wystąpią: Antoni Borodziuk, Maciej Czarski oraz Mateusz Czwojdziński. Oprócz cyrkowych przeżyć, na gości będzie czekać wiele innych ekscytujących atrakcji.

Inna gościnnie u Gamuela Soriego z hitem na lato 2023! Party Song przedpremierowo!

Julinek Park - harmonogram 8-11 czerwca

 • 12:00 – Warsztaty sportowe „Cyrkowy tor przeszkód” – MAŁA SCENA
 • 12:30 – Parada na aucie z żonglerką – Ale Circus Dance Company – MAŁA SCENA
 • 14:00 – Spektakl „Mechanicy” – Ale Circus Dance Company – DUŻA ARENA
 • 15:00 – Pokaz iluzji – Konrad Modzelewski – MAŁA SCENA
 • 15:30 – Piana party – PARK WODNY
 • 16:00 – Spektakl „Mechanicy” – Ale Circus Dance Company – DUŻA ARENA
 • 17:00 – Pokaz iluzji – Konrad Modzelewski – MAŁA SCENA
 • 17:30 – Warsztaty plastyczne „Tworzenie małego namiotu cyrkowego” – MAŁA SCENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Julinek Park 2023 - Park Wodny

Wyjątkową atrakcją w Julinku jest również Park Wodny pod gołym niebem, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski są m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, można cieszyć się świetną aurą!  W parku działa również:

 • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
 • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
 • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór klasycznych dań z grilla
 • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami.

Przez cały czerwiec w Julinek Parku będzie obowiązywać specjalna oferta do rodzin z dziećmi! Bilet rodzinny do parku atrakcji można kupić taniej o 50 zł, natomiast bilet obejmujący także park wodny może być tańszy o całe 80 zł! Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku.