Długi weekend 8-11.11.2019 Warszawa - atrakcje, imprezy, wydarzenia, koncerty

2019-11-07 16:02 kw
długi weekend
Autor: KFP/REPORTER/East News

Wielkimi krokami zbliża się upragniony długi weekend. Mimo że pogoda nie do końca dopisuje, nadal mamy wiele możliwości spędzenia tego czasu. Dla tych, którzy nie boją się deszczu dobrą propozycją jest spacer z rodziną i znajomymi, z kolei dla bardziej leniwych - czas spędzony z książką w ręku, kiedy nadrobić można wszelkie zaległości czytelnicze. Jeżeli są to propozycje, które nie do końca wam odpowiadają, poniższy artykuł jest właśnie dla was. Umieściliśmy w nim najważniejsze imprezy, wydarzenia i koncerty, które będą miały miejsce od 8 do 11 listopada.

Długi weekend 8-11.11.2019 Warszawa - atrakcje, imprezy, wydarzenia, koncerty - to coś, co zainteresuje wszystkich mieszkańców stolicy. Jedni planują długie weekendy z dużym wyprzedzeniem, drudzy z kolei robią to na ostatnią chwilę, kiedy wybór ofert nie jest już duży. Właśnie do tych spóźnialskich, którzy boją się, że podczas długiego, listopadowego weekendu będą się nudzić w Warszawie, wyciągamy pomocną dłoń. Listopad nie jest miesiącem, kiedy pogoda pozwala na długie spacery czy też jazdę na rowerze. Wówczas warto przyjrzeć się wydarzeniom, które odbywają się pod dachem. Jesteście na bieżąco z nowinkami kinowymi, do teatru was nie ciągnie, a muzea to zupełnie nie wasz klimat? W naszym artykule przedstawiamy wam imprezy, wydarzenia, koncerty, które odbywają się w dniach 8-11 listopada 2019, a które trafią w gusta nawet tych najbardziej wymagających. Znajdziecie w nim kilka propozycji, które sprawią, że długi weekend listopadowy będzie niezapomniany! 

Długi weekend 8-11.11 Warszawa - atrakcje

Podczas długiego weekendu listopadowego każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowano atrakcje, które zainteresują zarówno miłośników muzyki, jak i zapalonych sportowców. Sprawdź już teraz, jakie atrakcje czekają mieszkańców stolicy.  

8.11.2019

  • Kult w Stodole - jak co roku, w jesiennym repertuarze Stodoły nie mogło zabraknąć koncertu kultowego zespołu Kazika Staszewskiego - KULTU. Już 8 i 9 listopada w klubie będzie można posłuchać na żywo takich numerów jak Hej czy nie wiecie, Arahja czy też Baranek.
  • Ronnie Ferrari w klubie Capitol Warsaw - Ona by tak chciała to zdecydowanie jeden z najgorętszych numerów ostatnich miesięcy. Ronnie Ferrari zdobył tym numerem ogromną popularność. Jeżeli jesteście jego fanami - 8 listopada zagra on koncert w klubie Capitol Warsaw. 

9.11.2019

  • Kult w Stodole
  • Polska Noc Kabaretowa na Torwarze - 9 listopada o wasze dobre humory zadbają przedstawiciele najpopularniejszych polskich kabaretów. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile oraz Kabaret K2.

10.11.2019

  • Kasia Kowalska w Stodole - znacie takie numery jak Spowiedź, A To Co Mam czy też Antidotum? 10 listopada możecie je usłyszeć na żywo, ponieważ to właśnie wtedy Kasia Kowalska zagra koncert w Stodole.
  • piknik Służymy Niepodległej - 10 listopada w Warszawie oraz 33 innych miastach w Polsce odbywać się będą pikniki Służymy Niepodległej. Podczas nich będzie można zobaczyć sprzęt wojskowy oraz wyszkolenie wojskowych. Nie zabraknie również występów orkiestr wojskowych oraz degustacji grochówki.

11.11.2019

  • Marsz Niepodległości - po raz 10. Marsz Niepodległości przejdzie ulicami Warszawy. Rozpocznie się on na Rondzie Dmowskiego, a zakończy pod Stadionem Narodowym
  • 31. Bieg Niepodległości - Bieg Niepodległości to już tradycja. W tym roku udział w nim weźmie prawie 22 tysiące osób. Ubrani w białe i czerwone koszulki stworzą najdłuższą żywą flagę narodową.
  • Dermot Kennedy w Stodole - To pierwszy koncert artysty w Polsce. Podczas występu z pewnością zaśpiewa takie hity jak Power Over Me, Lost, Outnumbered czy też Young & Free.
Najnowsze