DJ Tiesto - ślub jak z bajki. Ten prezent na pewno zaskoczył jego żonę!

2019-09-26 10:36 MK
DJ Tiesto
Autor: Instagram/tiesto

DJ Tiesto to jeden z najpopularniejszych oraz najbardziej uznanych DJ-ów i producentów muzycznych na całym świecie. W przeszłości współpracowały z nim takie gwiazdy jak Nelly Furtado czy Rita Ora. Teraz, popularny artysta zaskoczył wszystkich, publikując zdjęcia ze swojego ślubu, który wziął z 27 lat młodszą od siebie partnerką. Co ciekawe, na ceremonii dla pary nie zagrały największe gwiazdy muzyki, a mniej popularny DJ. Czy Tiesto odkrył prawdziwy talent?

DJ Tiesto - ślub 50-letniego muzyka z 23-letnią Anniką Backes miał miejsce w sobotę, 21 września. Wszyscy fani producenta muzycznego wiedzieli, że od długiego czasu spotyka się on z piękną modelką, jednak nie spodziewali się tego, że para planuje ślub. Wszystko stało się jasne, gdy na Instagramie artysty pojawiły się zdjęcia z ceremonii. DJ Tiesto i Annika Backes zdecydowali się na ślub na środku pustyni Urah, a w uroczystości wzięło udział 80 osób. Tradycją wśród gwiazd staje się to, że zapraszają oni innego popularnego wykonawcę, by zaśpiewał piosenkę dla pary młodej. Tiesto postawił jednak na kogoś mniej znanego.

DJ Tiesto - ślub. Kto zagrał na jego weselu?

Część gości na pewno miała nadzieję, że sam DJ Tiesto da popis swoich umiejętności na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest ślub. Artysta co prawda postawił na cieszącego się dużo mniejszą popularnością od niego DJ-a Colemana, jednak miał duży wpływ na to, co zagra. Otóż, jak mówią świadkowie, znany muzyk napisał i wyprodukował nowy utwór specjalnie dla swojej małżonki. Z pewnością był to dla niej najpiękniejszy prezent, w końcu Tiesto wielokrotnie nazywany był najlepszym DJ–em wszech czasów.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Love of my life 21-09-2019 💍❤️ Post udostępniony przez Tiësto (@tiesto)
Najnowsze