DJ Khaled zaprojektował dziecięcy wózek! Możesz go zgarnąć w ESKA Robi Pępkowe!

2021-04-16 16:27 Jakub Adamiak
DJ Khaled zaprojektował dziecięcy wózek! Możesz go zgarnąć w ESKA Robi Pępkowe!
Autor: Materiały prasowe CYBEX DJ Khaled zaprojektował dziecięcy wózek! Możesz go zgarnąć w ESKA Robi Pępkowe!

DJ Khaled, którego bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA zaprojektował swój własny wózek dziecięcy, który będziecie mieli szasnę zgarnąć w naszej zabawie ESKA Robi Pępkowe. Jak to zrobić?

DJ Khaled zaprojektował dziecięcy wózek. Artysta, który od ponad dwóch dekad uosabia muzyczną świetność, przedsiębiorczość i wywiera ogromny wpływ na kulturę. To stały uczestnik rozdań nagród GRAMMY, który pojawia się listach przebojów jako Bad Boys For Life, na okładce Rolling Stones i gości w wielu programach telewizyjnych, a nawet w Białym Domu podczas prezydentury Baracka Obamy. Jest laureatem dziesiątek nagród, statuetek i tytułów, w tym sześciokrotnym zdobywcą platynowej płyty za utwór I’m the One, która znalazła sie na 1 miejscu listy tygodnika Billboard Hot 100. Jest również czterokrotnym zdobywcą platynowej płyty za Wild Thoughts oraz dwukrotnym zdobywcą platynowej płyty za utwór No Brainer. Ten ostatni sprawił, że jego album Father of Asahd z 2019 roku znalazł się na szczycie list przebojów. Nie tylko zdobył platynowy certyfikat, ale stał się również jego trzecim z rzędu debiutem w Top 2 na liście tygodnika Billboard Top 200, a po wydaniu znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej odtwarzanych płyt.

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

DJ Khaled zaprojektował dziecięcy wózek

Wózek, który zaprojektował DJ Khaled eksploduje odważnymi kolorami i motywami egzotycznych zwierząt - lwa, zebry i papugi. Jest niczym zaproszenie do nasyconej zielenią i pełnej przygód dżungli. Kolekcję kultowych wózków PRIAM i MIOS dopełniają niemowlęce foteliki samochodowe Cloud Q i Cloud Z i-Size oraz akcesoria: modna torba pielęgnacyjna, komfortowy śpiworek i funkcjonalny parasol. CYBEX, znany ze swojej dbałości o detale, umieścił w kolekcji wyjątkowy dodatek - do każdego zamka przymocowany został kluczyk, który symbolizować ma klucz do sukcesu. Chodzi oczywiście o miłość i rodzinę, które odgrywają ogromną rolę w osiągnięciach Khaleda, co sam artysta bardzo często podkreśla. Wizja ta doskonale wpisuje się w DNA CYBEX - marki dla nowoczesnych rodziców, oferującej ekscytujące i idealnie dopasowane do potrzeb rodziny produkty, o najwyższych standardach bezpieczeństwa i niezawodnej funkcjonalności.

ESKA Robi Pępkowe: jak wygrać wózek DJ Khaleda?

Już niedługo w zabawie ESKA Robi Pępkowe będziecie mieli szansę na zgarnięcie limitowanego wózka dziecięcego zaprojektowanego przez DJ Khaleda. Szczegóły już niebawem.

Najnowsze