DJ Antoine i Mahmut Orhan w Polsce 2017! Kiedy i gdzie wystąpią?

i

Autor: fot. materiał prasowy Rafał Stanowski DJ Antoine i Mahmut Orhan w Polsce 2017

DJ Antoine i Mahmut Orhan w Polsce 2017! Kiedy i gdzie wystąpią?

2017-04-11 13:17

DJ Antoine i Mahmut Orhan już wkrótce wystąpią w Polsce! Gdzie i kiedy producenci zaprezentują swoje hity? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

DJ Antoine i Mahmut Orhan w Polsce 2017! Wszystko dlatego, że legendarny Klub Energy 2000 w Katowicach w świąteczną niedzielę 16 kwietnia zaczyna nowe życie. Świątynia dźwięku i światła przeszła totalny tuning, dzięki czemu staje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej efektownych klubów muzycznych na świecie. Nową odsłonę tego kultowego już miejsca celebrować będziemy aż dwa dni - 16 i 17 kwietnia, a gośćmi specjalnymi Wielkiego Otwarcia będą właśnie międzynarodowe gwiazdy DJ Antoine i Mahmut Orhan.

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Autor: brak danych

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi i jaki koncert już warto zapisać sobie w kalendarzu? Lista koncertów 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl.

DJ Antoine w Polsce 2017 - koncert w Energy 2000

W świąteczną niedzielę, 16 kwietnia, za energiczną konsoletą w Katowicach stanie słynny DJ Antoine. Ten szwajcarski dj i producent, przez wielu postrzegany jako playboy i celebryta, ma na swoim koncie wiele mega hitów, do których należą Welcome To St. Tropez, My Cherie, Bella Vita, This Time, czy House Party z udziałem wokalisty U Jean. Dzięki nim DJ Antoine podbił serca milionów fanów na całym świecie i znany jest doskonale fanom muzyki dance pod każdą szerokością geograficzną. Szwajcar zapowiada, że przygotował dla polskich fanów mnóstwo niespodzianek.

Mahmut Orhan w Polsce 2017 - Katowice

17 kwietnia, drugiego dnia Wielkiego Otwarcia, gościem specjalnym będzie Mahmut Orhan, autor mega hitu Feel, który na YouTube ma ponad 160 milionów odtworzeń! A to dopiero pierwsze nazwiska z długiej listy międzynarodowych artystów, którzy wkrótce odwiedzą najlepszy polski klub.

Energy 2000 Katowice - kto wystąpi?

Klub wprowadza na najwyższy poziom także politykę imprezową - na każde wydarzenie będzie przyjeżdżać międzynarodowa gwiazda, będą to często artyści z czołówek list przebojów i światowego rankingu DJ oraz lubiani rodzimi producenci. - Chcemy wyznaczać nowe trendy na polskim rynku imprezowym - mówi Tomasz Leński. Najbliższymi gośćmi Energy 2000 w Katowicach będą gwiazdy, które królują na radiowych listach przebojów: Burak Yeter i Mahmut Orhan oraz gwiazdy największych festiwali EDM – włoscy bracia Vinai (22 kwietnia) oraz R3HAB (29 kwietnia). To nie koniec niespodzianek. Na niepotwierdzonej liście artystów, którzy chcą odwiedzić Energy 2000 znajdują się także super popularni KSHMR czy Don Diablo!

(informacja prasowa space2taste creation dla Energy 2000)