DJ Adamus organizuje Ibiza Camp On Festiwal 2018 w Warszawie! Kiedy i kto wystąpi?

i

Autor: fot. Bartko Debkowski - Kreatyw!Media DJ Adamus organizuje Ibiza Camp On Festiwal 2018 w Warszawie! Kiedy i kto wystąpi?

DJ Adamus organizuje Ibiza Camp On Festiwal 2018 w Warszawie! Kiedy i kto wystąpi?

2018-06-14 15:17

DJ Adamus, czyli jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów i producent muzyczny, osobowość telewizyjna, twórca oprawy muzycznej festiwali. Znany jest z nowoczesnych remiksów legendarnych przebojów, a także z premierowych utworów. Już w czerwcu organizuje kolejną edycję swojego autorskiego festiwalu - DJ Adamus Ibiza Camp On! Festival

DJ Adamus na Ibiza Camp On Festiwal 2018 w Warszawie! Szczegóły wydarzenia przybliżamy na ESKA.pl. W tym roku DJ Adamus będzie w wyjątkowy sposób świętował otwarcie wakacyjnego sezonu. W trakcie festiwalu biza Camp ON! Festival nie zabraknie czołowych polskich DJ-ów (m.in. Wutes/Brave, DJ PePe, DJ Cue). Pojawi się także gość specjalny z Ibizy i Barcelony - Luis del Villar. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA!

Ibiza Camp On Festival 2018 - DATA, BILETY

Festiwal Ibiza Camp On organizowany przez DJ-a Adamusa odbędzie się 22 czerwca w Klubie The View w Warszawie. Bilety w cenie 50 PLN do kupienia w klubie w dniu imprezy - obowiązuje selekcja i zaproszenia.

Podczas festiwalu zaprezentowany zostanie najnowszy singiel DJ-a Adamusa do piosenki Empty, nagranej z udziałem wielkiego głosu zza oceanu… W Polsce utwór promowany jest z gościnnym udziałem Patrycji Malinowskiej - finalistki Mam Talent i uczestniczki The Voice Of Poland. Dzisiaj utwór miał swoją premierę telewizyjną w programie Pytanie na śniadanie.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Jacy wokaliści pojawią się w tym roku w naszym kraju? Sprawdź gwiazdy, daty i miejsca koncertów 2019.

Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia po Azji i Ameryce, bywam na Ibizie, wydałem książkę autobiograficzną „Historia złego chłopca”, miałem swój klub, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja kiedy wiem, że druga edycja Ibiza Camp On! Festival jest wstępem do wielkiego świętowania na wyspie. We wrześniu organizujemy polski tydzień na Ibizie, będą szalone imprezy w klubach i na statku. Poza mną pojawią się znani polscy DJ-e i wielu przyjaciół, taki tydzień pamięta się do końca życia - zachęca DJ Adamus.

Luis del Villar - kim jest?

Luis jest twórcą Ibiza Sensations, jedynym hiszpańskim dj-em, którego utwory regularnie znajdują się w Top100 iTunes w USA i UK. Jego sety od 2010 roku pobrało ponad 22 miliony osób zainteresowanych wyrafinowanymi dźwiękami.

DJ Adamus współtwórcą nowego klubu!

Autor: brak danych

  DJ Adamus zdecydował się niedaleko od swojej rodzinnej miejscowości, w Nysie, współtworzyć klub. Otwarcie nowego miejsca na klubowej mapie Polski będzie miało miejsce 21 kwietnia. Na gości czeka szereg niespodzianek. Czego możemy się spodziewać? Truth Music Club będ

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE