Disney na skrzypcach. Niesamowity występ z piosenką rapera Kizo

2021-09-14 16:53
Kizo
Autor: Youtube.com/Kizo MyToSukces

Disney to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich piosenek. Kawałek rapera Kizo osiągnął duży sukces w serwisach streamingowych oraz stacjach radiowych. Teraz jedna z YouTuberek postanowiła zagrać własną wersję utworu na skrzypcach. Nagranie zamieściła na swoim kanale. Internauci są zachwyceni!

Kizo to raper, który w ostatnim czasie odnosi duże sukcesy. Jego ostatni hit to piosenka Disney. Choć kawałek wyszedł zaledwie dwa miesiące temu, już można go uznać za jeden z największych hitów tego roku. Pierwsze miejsca na playlistach na Spotify, wysoka pozycja w iTunes oraz obecność w stacjach radiowych to duże osiągnięcie. Piosenkę Disney pokochała przede wszystkim młoda publiczność, która od lat gustuje w hop-hopowych rytmach. To właśnie rap zdobywa największą liczbę wyświetleń i odsłuchań w polskim internecie. Teraz jedna z YouTuberek postanowiła przerobić piosenkę Disney. Stworzyła jej własną aranżację i wyszła na ulicę, aby zagrać ją na skrzypcach! Nagranie trafiło na jej kanał i zachwyciło internautów.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Disney na skrzypcach

Nową wersję piosenki Disney przygotowała YouTuberka Sandra Cygan, która gra na skrzypcach. Utwór zagrała na ulicy. Występ nagrała i udostępniła. "Kolejna wspaniała prezentacja! Gratulacje, utalentowana i piękna Sandra", "No jak zawsze mega wykonanie", " Sandra to uzdolniona muzycznie dziewczyna, inne skrzypaczki mogą się schować" - to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod filmikiem. Zobacz go poniżej.

Sonda
Podoba ci się wykonanie Disney na skrzypcach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze