Disney na skrzypcach. Niesamowity występ z piosenką rapera Kizo

2021-09-14 16:53
Kizo
Autor: Youtube.com/Kizo MyToSukces

Disney to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich piosenek. Kawałek rapera Kizo osiągnął duży sukces w serwisach streamingowych oraz stacjach radiowych. Teraz jedna z YouTuberek postanowiła zagrać własną wersję utworu na skrzypcach. Nagranie zamieściła na swoim kanale. Internauci są zachwyceni!

Kizo to raper, który w ostatnim czasie odnosi duże sukcesy. Jego ostatni hit to piosenka Disney. Choć kawałek wyszedł zaledwie dwa miesiące temu, już można go uznać za jeden z największych hitów tego roku. Pierwsze miejsca na playlistach na Spotify, wysoka pozycja w iTunes oraz obecność w stacjach radiowych to duże osiągnięcie. Piosenkę Disney pokochała przede wszystkim młoda publiczność, która od lat gustuje w hop-hopowych rytmach. To właśnie rap zdobywa największą liczbę wyświetleń i odsłuchań w polskim internecie. Teraz jedna z YouTuberek postanowiła przerobić piosenkę Disney. Stworzyła jej własną aranżację i wyszła na ulicę, aby zagrać ją na skrzypcach! Nagranie trafiło na jej kanał i zachwyciło internautów.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Disney na skrzypcach

Nową wersję piosenki Disney przygotowała YouTuberka Sandra Cygan, która gra na skrzypcach. Utwór zagrała na ulicy. Występ nagrała i udostępniła. "Kolejna wspaniała prezentacja! Gratulacje, utalentowana i piękna Sandra", "No jak zawsze mega wykonanie", " Sandra to uzdolniona muzycznie dziewczyna, inne skrzypaczki mogą się schować" - to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod filmikiem. Zobacz go poniżej.

Sonda
Podoba ci się wykonanie Disney na skrzypcach?
Najnowsze