Die Antwoord

i

Autor: Materiały prasowe Live Nation

Koncerty 2024

Die Antwoord wracają do Polski! Daj się roznieść w warszawskiej Stodole!

2024-04-03 14:02

Die Antwoord ogłaszają “REANIMATED EU/UK Tour 2024”! Grupa ponownie odwiedzi nasz kraj i już 8 kwietnia wystąpi w Warszawie. Ten kto choć raz był na koncercie tego zespołu, wie że nie biorą jeńców. Zapraszamy na odjechaną podróż z Die Antwoord!

Zespół DIE ANTWOORD w 2019 roku zrobił sobie długą przerwę od koncertowania po świecie, aby ponownie skupić się na tym, co kochają robić najbardziej: muzyce i sztuce. Teraz wracają z trasą koncertową i zapowiadają nowy album!

Ninja: “Pracowaliśmy tak długo w samotności, że niektórzy myśleli, że jesteśmy martwi!”

-¥o-Landi dodaje: “Zdecydowaliśmy się więc nazwać naszą nową trasę koncertową DIE ANTWOORD REANIMATED EU/UK Tour 2024!”

Powrót Die Antwoord - koncerty i nowa płyta

Nie będzie to tylko kilka występów na żywo, podczas których po raz kolejny zdasz sobie sprawę, że utwory takie jak "I Fink U Freeky", "Baby's On Fire" czy "Ugly Boy" to niewiarygodnie rozsadzające mózg raverapowe klasyki. Jednocześnie zespół opublikował zwiastun swojego nowego filmu dokumentalnego zatytułowanego "ZEF The Story of Die Antwoord", który został wyprodukowany i wyreżyserowany przez południowoafrykańskiego filmowca Jona Daya. Sztuka przedstawiona w filmie została stworzona przez południowoafrykańskiego artystę Rogera Ballena, którego prace miały kluczowy wpływ na estetykę wczesnych teledysków i nagrań Die Antwoord. Narratorką dokumentu jest Sixteen Jones, córka założycieli zespołu. Die Antwoord zapowiedzieli również swój szósty album: będzie nosił tytuł "UIT DE HEMEL GEVALLEN" i zostanie wydany w 2024 roku.

Die Antwoord w Warszawie

Die Antwoord wystąpią w poniedziałek, 8 kwietnia w warszawskiej Stodole.

Gdzie kupić bilety?

  • Kasa Klubu Stodoła
  • Ticketclub.pl
  • Stodola.pl

Organizatorem koncertu jest Live Nation.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce