Diana Ciecierska - wiek, piosenki, Instagram. Co wiemy o uczestniczce The Voice of Poland?

2020-09-24 15:48 Maksymilian Kluziewicz
Diana Ciecierska
Autor: YouTube/DianaCiecierskaVEVO

Widzowie mogli ją zobaczyć zarówno w Mam Talent, jak i w The Voice of Poland. Diana Ciecierska, bo o niej mowa, jest jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek popularnych talent show i z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o wokalistce i publikujemy je już teraz.

Diana Ciecierska - wiek, piosenki, Instagram, The Voice of Poland: tych informacji w kontekście wokalistki najczęściej wyszukują internauci. Programy typu talent shows od lat cieszą się wielką popularnością. Dla biorących w nich udział uczestników stają się trampoliną do sławy. Tak było w przypadku Diany Ciecierskiej, która z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Wokalistka właśnie nagrała drugi singiel Diament, a my przygotowaliśmy dla was garść najważniejszych informacji o tej artystce.

Diana Ciecierska - wiek

Ile Diana Ciecierska ma lat? To najczęściej zadawane pytanie przez internautów w kontekście zyskującej na popularności wokalistki. Diana ma 26 lat. Przygodę ze śpiewaniem zaczynała już jako dziewczynka w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Diana Ciecierska - Instagram

Instagram to dla Diany miejsce, w którym najszybciej może poinformować o nowościach muzycznych. Artystka intensywnie promuje swój singiel Diament. Niedawno udzieliła wywiadu, którego będzie można posłuchać na antenie Radia ESKA już 1 października. Nick Diany na insta to po prostu @diana.ciecierska.

Diana Ciecierska - piosenki

Diana jest jedną z tych uczestniczek popularnych programów telewizyjnych, które po ich zakończeniu nie dały o sobie zapomnieć. Wokalistka intensywnie pracuje w studiu nagraniowym, a efektów można posłuchać w sieci.

Diana Ciecierska - The Voice of Poland

Choć Diana dotarła do półfinału Mam Talent, jednak największą popularność przyniósł jej udział w The Voice of Poland. Wokalistka startowała w dziewiątej edycji show i pod okiem Piotra Cugowskiego dotarła aż do półfinałów. Odpadła w drugim odcinku.

Najnowsze