Deynn - Lexy

i

Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER, https://www.youtube.com/watch?v=g74orkY-aB4

Influencerzy

Deynn odgryza się Lexy. Poszło o współpracę

2023-12-19 9:05

Lexy Chaplin wróciła do współpracy z Deynn i opowiedziała o tym, jak cała sprawa wyglądała z jej strony. Przyznała, że kiedy dowiedziała się o zakończeniu wspólnych działań targały nią różne emocje. Na odpowiedź Marity nie trzeba było długo czekać. Influencerka wypunktowała byłą dziewczynę Marcina Dubiela i zdradziła zaskakujące szczegóły.

Marita Surma-Majewska i Lexy Chaplin zdecydowanie nie należą do influencerek, które łączy zażyła relacja. Choć ich współpraca mogła dać złudzenie, że dziewczyny świetnie się ze sobą dogadują, to na początku października była dziewczyna Marcina Dubiela boleśnie przekonała się, że to nieprawda. Wszystko zaczęło się niedługo po tym, jak wybuchła afera Pandora Gate, która zebrała ogromne żniwa. Twórcy zamieszani w sprawę musieli pogodzić się z tym, że wiele firm i marek zdecydowała się na zerwanie z nimi współpracy tłumacząc ten fakt m.in. negatywnym wizerunkiem poszczególnych twórców, z którym nie chcą być utożsamiane. Podobnie było w przypadku Lexy. Deynn poinformowała, że influencerka została zwolniona z firmy sprzedającej suplementy. Marita Surma-Majewska ogłosiła zakończenie współpracy z nią i opublikowała oficjalne oświadczenie.

Chcemy, aby nasza marka zawsze była stawiana w dobrym świetle i optymistycznym tle. Niestety obecna sytuacja nie pozwala na kontynuowanie współpracy z Lexy z uwagi na pojawiające się informacje, które są sprzeczne z naszymi wartościami.

Na odpowiedź Lexy długo nie trzeba było czekać. Influencerka dała jasno do zrozumienia, że jest zażenowana formą oświadczenia oraz zerwania współpracy.

Marita nawet nie miała tyle szacunku do mnie i naszej współpracy, żeby mi to przekazać. Musiałam się dowiedzieć z TikToka, że kończy ze mną współpracę. Jest mi przykro i jestem zawiedziona. Wy*ebaliści się na mnie, nie sprawdzając informacji. I rozumiem, że musicie dbać o wizerunek marki, ale mogłaś chociaż mi to napisać.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Deynn - Lexy

Przy okazji wywiadu u żurnalisty, Lexy Chaplin kolejny raz postanowiła odnieść się do współpracy i partnerką Daniela Majewskiego. 24-latka przyznała, że z jej ust padło sporo mocnych słów i teraz już wie, że powinna nieco bardziej przemyśleć swoją reakcję. Przyznała jednak, że był to moment, w którym mierzyła się z wieloma problemami i przeciwnościami losu, co powodowało u niej mocne wybuchy negatywnych emocji.

Zabolało mnie bardzo to, co Marita zrobiła. Było mi przykro, bo ona od początku tej współpracy bardzo stawiała na koleżeńskie relacje. Bardzo mi słodziła i mówiła, że widzi we mnie młodszą wersję siebie. To nie miało wyglądać tak korporacyjnie, tylko jeśli coś się działo, miałyśmy między sobą pisać.

Okazuje się, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom Lexy dotyczącym tego, że Marita nie poinformowała jej osobiście o zakończeniu współpracy, Deynn próbowała się z nią skontaktować.

Oni pisali do mojego menagmentu, ale ja tej informacji nie dostałam. Sama była w podobnej sytuacji kilka lat temu. Wszystkie marki się od niej i ona często wspomina, że to był bardzo ciężki okres dla niej. Mówiła, że została nie fair potraktowana, a sama zrobiła mnie to samo.

Na odpowiedź Marity nie trzeba było długo czekać. Partnerka Daniela Majewskiego wrzuciła do sieci nagranie, w którym poinformowała, że Lexy od dłuższego czasu nie wywiązywała się ze współpracy. Podkreśliła, że Pandora Gate tylko potwierdziła, że współpraca z nią nie ma sensu.

To nie jest tak, że ja tylko czekałam na moment, żeby wyrzucić Lexy z teamu. Przez ostatnie miesiące ja już mówiłam sobie, dobra, zagryźmy zęby i zróbmy to do końca jak szanujący się ludzie. (...) Na początku ja trułam Lexy du*ę, pytałam, jak tam, czy ci smakuje, jak ci pomóc, opowiadałam o tych produktach, do czego to jest, do czego to (...) Wiele razy dostawałam pytania czy Lexy nadal jest ambasadorką, dlaczego Lexy robi takie lokowania na odpierdziel - zdradziła.

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że była dziewczyna Marcina Dubiela nie chciała promować energetyków Deynn. Po wielu próbach dojścia do kompromisu udało się ustalić, że zostaną one pokazane na Clout MMA. W tym przypadku również nie wszystko wyglądało tak, jak planowano wcześniej.

Zapłaciliśmy za to grubo, grubo ponad 100 tysięcy złotych. Powiedziano nam, że odwdzięczą nam się na następnej gali. Oni się tam pokićkali i nie było żadnej reklamy, żadnego słowa, nic oprócz maty na oktagonie. (...) Odpalamy konferencję, patrzymy, a wszyscy sobie piją energetyka z konkurencji. BANG! Ręce mi po prostu opadły, jeb*am i nie mogłam wstać.