Beyonce w Survior

i

Autor: fot. YouTube Destiny’s Child wrócą z nowym materiałem?! Dla zespołu pisze ojciec Beyonce! Więcej szczegółów na Eska.pl

Destiny’s Child nowa płyta?! Dla zespołu pisze ojciec Beyonce! Więcej szczegółów na Eska.pl

2015-09-25 13:29

Coraz częściej i coraz śmielej w ostatnim czasie mówiło się o reaktywacji zespołu Destiny's Child. Wszystko za sprawą wydanej płyty, która zawiera największe przeboje grupy. Wiele osób twierdzi, że jest to celowe przypomnienie słuchaczom twórczości piosenkarek! Szczegóły powroty grupy sprawdzicie na Eska.pl

Destiny’s Child wrócą z nowym materiałem: taka informacja obiegła świat chwilę po tym, jak ojciec Beyonce udzielił wywiadu jednemu z amerykańskich serwisów internetowych. Pierwszy raz o powrocie zespołu głośno w 2013 roku, kiedy to ukazał się krążek z ulubionymi piosenkami Destiny's Child. Sporo mówi się także o tym, że zespół będzie chciał powrócić dokładnie 10 lat po zejściu ze sceny. Czy tak się stanie? Wszystko na to wskazuje!

Destiny's Child wracają!

Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams podobno pracują nad nowym albumem, który ukazać się ma w 2016 roku! Dziewczyny pracują podobno w studio nagraniowym, które strzeże kilku ochroniarzy! Oliwy do ognia na temat informacji o powrocie zespołu dodał ojciec Beyonce. Matthew Knowles zdradził jednemu z serwisów internetowych, że od dłuższego czasu przygotowuje nowy materiał dla girlsbandu. Ma on jednocześnie ogromną nadzieje, że trio ponownie przejmie rynek muzyczny. Pojawiła się również informacja na temat trasy koncertowej, którą zespół odbędzie w ramach promocji nowej płyty. Czy powrót Destiny's Child jest bliski? W każdej informacji, nawet tej nieprawdziwej jest odrobina prawdy! 

Przypomnijmy, że grupa ma na koncie ponad 15 milionów sprzedanych płyt! Ten wynik daje im status najpopularniejszego żeńskiego trio na świecie! Na początku września ukazał się krążek zawierający największe przeboje zespołu, to kolejny znak, że zespół zostanie reaktywowany?!

 

Zaćmienie superksiężyca: o której? Jaka będzie pogoda 28 września 2015? Zobaczymy Moonlight Shadow?

Robert Lewandowski u Kuby Wojewódzkiego:"ŚCIEMA!" Lewy nie znajdzie nawet 9 minut?!