Despacito twoich rodziców, czyli 5 hitów, które nucił cały świat

2017-12-21 17:32
Despacito twoich rodziców 5 hitów, które nucił cały świat
Autor: youtube.com/watch?v=sOnqjkJTMaA screen youtube.com

Despacito to niekwestionowany hit 2017 roku! Ten przebój śpiewaliśmy wszyscy bez wyjątku. Jednak świat poznał już kilka aż tak popularnych kawałków jeszcze przed erą YouTube'a! Sprawdź, jakie piosenki stały się hitami na miarę Despacito dekady temu.

Despacito, które pojawiło się na YouTubie 12 stycznia 2017 roku, jak dotąd zostało odtworzone ponad 4 miliardy razy! Pobiło tym samym Gangnam Style, który jako pierwszy doczekał się miliarda wyświetleń. Ale przed YouTubem też powstawały hity, które nucili wszyscy na całym świecie! Poznaj 5 hitów, którym udało się podbić listy przebojów przed erą internetu!

Zaspana od rana - parodia hitu Havana rozśmiesza do łez! Macie tak samo? [VIDEO]

Autor: brak danych

  Zaspana od rana - parodia hitu Havana to najśmieszniejsze, co usłyszycie w grudniu 2017 roku! Za przezabawną wersję jednego z najpopularniejszych hitów ostatnich miesięcy, odpowiadają twórcy takich przeróbek, jak: Mój passat robi we wsi szum, czy przebojow

TOP 5 najpopularniejszych hitów

Macarena - Los Del Rio

Niewykluczone, że ten kawałek znany jest również wam. Chwytliwy refren i przede wszystkim niezapomniana choreografia sprawiły, że w latach 90. Macarena była hitem absolutnie wszystkich szkolnych dyskotek!

I Will Always Love You - Whitney Houston

Nic tak nie chwyta za serce, jak piękny, wzruszający przebój o miłości. Dlatego ten utwór stał się hitem momentalnie. Do tej pory jest uważany za jedną z najromantyczniejszych piosenek i - co ciekawe - jedną z najtrudniejszych do zaśpiewania.

Thriller - Michael Jacskon

Jackson zapoczątkował popularność teledysków. A to w połączeniu ze znakomitymi zdolnościami wokalnymi i tanecznymi dało mu gwarancję sukcesu. Choreografię do tego kawałka nadal zna prawie każdy!

Like A Virgin - Madonna

To pierwszy utwór Madonny, który przyniósł jej światową sławę i sprawił, że zaczęła stawać się królową popu. Nadal jest to jeden z jej najbardziej rozpoznawalnych kawałków. Co ciekawe, Madonna cały czas wykonuje go na swoich koncertach.

Hey Jude - The Beatles

To najstarszy utwór na tej liście, ale naprawdę warto go znać! Jest jednym z najpopularniejszych utworów Beatlesów, którzy są uznawani m.in. za prekursorów boysbandów. Był numerem jeden w wielu krajach świata, a na liście Billboardu utrzymywał się na 1. miejscu aż 9 tygodni!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze