Despacito po chińsku! Jak brzmi Luis Fonsi w tym języku?

2018-01-29 13:42
Despacito po chińsku! Jak brzmi Luis Fonsi w tym języku?
Autor: screen youtube.com/channel/UCLp8RBhQHu9wSsq62j_Md6A screen youtube.com

Zastanawialiście się, jak brzmi Despacito po chińsku? Luis Fonsi postanowił nagrać znany hit w tym języku! Jak wypadł?

Despacito to niewątpliwie jeden z największych hitów mijającej dekady. Utwór ten jak do tej pory pobił wszystkie inne, jeśli chodzi o liczbę odtworzeń na YouTubie - ma ich niemal 5 miliardów! Mimo to Luis Fonsi postanowił jeszcze lepiej dotrzeć do fanów i nagrał wersję swojego przeboju po chińsku. Jak wam się podoba? Przekonajcie się, jak sobie poradził z tym trudnym językiem!

Despacito po chińsku

Fonsi tę niespodziewaną wersję hitu nagrał razem z JJ Linem, bardzo popularnym w Chinach wokalistą i autorem piosenek. Jak donosi Billboard, początkowo mieli w planach stworzyć wspólnie zupełnie nowy kawałek, ale ostatecznie zadecydowali, że o wiele lepiej będzie nagrać Despacito w rodzimym języku JJ Lina.

To pierwszy raz, kiedy Fonsi zaśpiewał w tym języku. Wygląda na to, że fanom wokalisty ta wersja również bardzo przypadła do gustu. Ciekawe, czy mamy szansę liczyć też na polską wersję ;)

Luis Fonsi - wzrost, rodzina, Zakopane. Kim jest autor Despacito?

Autor: brak danych

  Luis Fonsi - ile ma lat, wzrostu i skąd pochodzi autor hitu Despacito? Czy Luis Fonsi ma żonę i dzieci? Kiedy i dlaczego Luis Fonsi wystąpi w Zakopanem? To pytania, które najczęściej zadajecie, szukając informacji o autorze hitu Despacito. Na ESKA.pl zebraliśmy dla was

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze