Despacito na wiolonczeli - artystyczna wersja hitu Luisa Fonsi! [VIDEO]

2017-07-10 17:10
Despacito na wiolonczeli - artystyczna wersja hitu Luisa Fonsi! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/2Cellos screen z filmu 2Cellos - Despacito

Despacito ma kilkaset różnych wersji, jednak takiego wykonania jeszcze nie było. Jak brzmi najpopularniejszy hit na świecie w wersji, którą moglibyśmy usłyszeć w filharmonii? Przekonajcie się na ESKA.pl

Despacito na wiolonczeli to wyjątkowa wersja, która ma w sobie mnóstwo emocji. Wielu internautów twierdzi w komentarzach, że tekst do smyczkowej odsłony singla Luisa Fonsi, nie jest potrzebny! Za niezwykłe dźwięki odpowiada chorwacki duet 2Cellos, który zadebiutował na rynku w 2011 roku wrzucając do sieci autorką edycją utworu Smooth Criminal, Michael'a Jacksona.

Ty też lubisz Despacito? Włącz kanał Hit Lata – tam też gramy ten hit. >>

Despacito na wiolonczeli - cover 2Cellos

Despacito jest w czołówce na imprezowych playlistach, na miejscu pierwszym światowych list hitów, ale jak się okazuje - może być również świetnie grającym singlem w filharmoniach! Przekonajcie się sami, jak brzmi smyczkowa wersja hitu Luisa Fonsi i Daddy Yankee w wykonaniu 2Cellos. 

 

Warto przypomnieć, że 2Cellos rozgrzeją swoimi smyczkami atmosferę w warszawskim Torwarze! Koncert odbędzie się 20 listopada 2017 roku!

2Cellos w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

Autor: brak danych

2Cellos w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety to informacje, które poznacie na ESKA.pl.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze