Depeche Mode w Polsce 2018. Aż na trzech koncertach!

2017-06-20 18:24
Depeche Mode w Polsce 2018. Aż na trzech koncertach!
Autor: Fot. Mat. prasowe

Depeche Mode wracają do Polski. W 2018 roku zespół zagra aż trzy dodatkowe koncerty w naszym kraju. Znamy szczegóły!

Depeche Mode w Polsce! Po trasie po Europie i Ameryce Północnej Depeche Mode brytyjski zespół wróci do Europy z dodatkowymi koncertami. Na miesiąc przed wyprzedanym koncertem Depeche Mode na PGE Narodowym w Warszawie zespół z radością ogłasza 3 kolejne, halowe koncerty. Dodatkowe występy zaplanowane na 2018 rok wyglądają następująco:

  • 7 lutego - TAURON Arena Kraków
  • 9 lutego - Atlas Arena, Łódź
  • 11 lutego - ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Depeche Mode w Polsce 2018 - bilety

Bilety na koncerty Depeche Mode w Polsce w cenach od 249 do 399 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 23 czerwca, od godziny 10:00. Dla pozostałych fanów zespołu sprzedaż wejściówek ruszy w poniedziałek 26 czerwca również o godzinie 10:00. Dodatkowo w poniedziałek w godzinach 10:00-17:00 zostaną otwarte kasy TAURON Areny Kraków, Atlas Areny i ERGO ARENY. Bilety będą również dostępne we wszystkich punktach Empik od pierwszego dnia sprzedaży.

Depeche Mode do Polski przyjedzie w ramach trasy Global Spirit Tour. Jest to to 18 trasa koncertowa zespołu i pierwszą od trzech lat. Podczas Global Spirit Tour zespół będzie kontynuował akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze na Charity: Water i zwiększając świadomość istoty jej misji - zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze