Teledysk do Deorro feat. DyCy & Adrian Delgado - Perdoname

i

Autor: fot. screen z YouTube Teledysk do Deorro feat. DyCy & Adrian Delgado - Perdoname

Deorro feat. DyCy & Adrian Delgado - Perdoname: hit z 2014 roku doczekał się teledysku!

2015-07-20 15:06

Deorro opublikował teledysk do hitu Perdoname. Meksykański didżej kazał nam dość długo czekać na wideoklip do swojego przeboju z 2014 roku. Czy warto było czekać? Przekonajcie się o tym sami już teraz - na ESKA.pl

Deorro feat. DyCy & Adrian Delgado - Perdoname: klubowy hit z 2014 roku doczekał się teledysku! Dużo czasu minęło od tego, gdy to przebój Perdoname królował na polskich listach hitów. Dopiero teraz pojawiło się wideo właśnie do tego nagrania. Co ciekawe hit ten nie radził sobie na światowych listach przebojów. Czy coś zmieni się w związku z premierą klipu? Być może spowoduje ona, że z opóźnieniem, ale hit ten pojawiał się będzie w najważniejszych zestawieniach na świecie. 

>>> ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

Meksykański DJ i producent Erick Orrosquieta dał się poznać pod pseudonimem Deorro. Karierę w radiowych playlistach rozpoczął wydając utwór Five Hours. Jak dobrze wiemy numer ten nie tylko zdominował listy hitów, ale także parkiety klubowe we wszystkich krajach świata. Jakiś czas temu pojawiła się wersja wokalna tego hitu. Chris Brown wziął na warsztat ten kawałek i powstał numer "Five More Hours".

Tak naprawdę wydany w 2014 roku hit Perdoname już niebawem ponownie może święcić tryumfy. A wszystko to za sprawą teledysku do tego nagrania. Przejmujący utwór, to opowieść o zakochanej w sobie parze. Jednak do czasu. Mężczyzna popełnia błąd, który próbuje naprawić. Teledysk został doskonale dopasowany do warstwy lirycznej. Wokalnie w numerze Perdoname słyszymy Adriana Delgado i DyCy.

Dajcie koniecznie znać jak Wam się podoba ten teledysk.

RW